Nowe trampki Converse'a !

D

Damian Szorc

Guest
Oto nowe trampki Converse'a:

mario-convers-1.jpg


mario-convers-2.jpg


mario-convers-3.jpg


mario-convers-4.jpg


Co o nich myślicie ?:)
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Jakie syfne trampki... no, ale gimnazjum się będzie podobać.

@edit
jakbym miał iść po błocie to mógłbym je ubrać, bo nie byłoby mi ich szkoda.
 
D

Damian Szorc

Guest
hahaha ;) możliwe, typowe dla młodzieży, tylko czy ona pamięta mario ?:)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Converse ma jak zawsze oryginalne pomysły. Trampki fajne jak ktoś chce sobie porobić 'jaja' i nie ma na co wydawać, bo nowe kolekcje jak zawsze wysoko cenią. Sama nie kupiłabym ich, bo to nie mój styl, ale chętni na pewno się na nie znajdą.
typowe dla młodzieży, tylko czy ona pamięta mario ?
Pamięta, wychowałam się na Mario. Tylko nie wiem czy sama zaliczam się do przedziału wiekowego o którym mowa...

SzklanaDama
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja bym się nigdy w mieście nie pokazał w takich. Typowe buty dla jakiegoś gimnazjalnego fana/fanki tej oldschoolowej gry.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
hahahah no właśnie niby skierowane do dzieciaków, ale czy dzieciaki pamiętają takiego mario? :D Chyba bardziej skierowane do zapalanych graczy, którzy kiedyś grali w te gry, a teraz kupiliby coś takiego jako gadżet do postawienia sobie w domu :) no ewentualnie dwudziestoparolatkowie jeszcze by założyli :) jeśli tylko będą odpowiedni rozmiary.
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Idealne na jakąś imprezę, w doborowym towarzystwie :) Bardziej chyba można je traktować właśnie jako gadżet, dla fanów. Raczej dla dzieciaków nie są przeznaczone, oni w Mario nie grali. Swoją drogą, ciekawe czy zrobią jakieś z Contrą :D
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
ee tam, mam 21 lat i normalnie bym takie ubrała, przecież to są normalne buty na ulicę. tylko kwestia gustu. prędzej bym nałożyła te trampki niż jakiekolwiek szpilki, widać ze wygodne buciki do latania :)
PS. nie byłam fanką Mario (;
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
A ktos wie gdzie i w jakiej cenie takie dostac? :D

Jesli chodzi tez o "takie" buty, to swietne sa jeszcze te:

pikachu-Nike-Dunks-high.jpg
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Te pierwsze są fajne, nawet bym je kupił szczerze mówiąc :p Dodam że mario dobrze znam, ale fanem nie jestem ;)


Ja bym się nigdy w mieście nie pokazał w takich.
Trochę dystansu i odwagi radzę
msn-wink.gif
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
te buty to jakiś koszmar, komu mogą się one podobać? nawet dla dzieciaków okropne, juz chyba nie mają co wymyślać:/
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Fray- to są customy, wiec kup całe żółte Dunki i daj je do pata... licz się z dodaniem do ceny z 400-600zł
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Nie wiem czy kupiłbym takie trampki, choć Converse bardzo lubię tylko że ja wolę tę klasyczne modele: biały, granatowy, czarny.
Ale dla odmiany jedną taką "kolorową" parę możny by sobie sprawić...
 
Do góry