Nowe Pomysły Giertycha!

Status
Zamknięty.

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
poraz milionowy powtórze ze mundurki nie są złe ! u mnie w szkole są i jakos nikt nie narzeka ! calkiem fajnie wyglada cala szkola tak samo
 

katanaka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kOŚCIAN
Tak mundurki sa dobre ale w podstawówkach i gimnazjach w liceum już by nie przeszły
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
powtarzam, mundurki są dobre, zwłaszcza dziewczyny w nich bardzo fajnie wyglądają
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
mam nadzieje ze najlepsze pomysly Romana dopiero przed nim.. np podanie sie do dymysji i delegalizacja swojej faszystowskiej partii
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Ja tam bym się Romanem nie przejmowała specjalnie...
Przez to nagminne zainteresowanie koles myśli, że jest kimś ważnym, że o czymś tak naprawde decyduje (oczywiście na poziomie różnych pierdół, spraw tak naprawdę nieistotnych owszem, decyduje, ale nie przesadzajmy), rajcuje go to, bawi go to, że jego słowa burzą społeczeństwo, że non stop są cytowane w telewizji. I stąd biorą się te wszystkie jego pomysły, on siedzi i zastanawia się, co by tu jeszcze prowadzic, spieprzyc, czym zaimponowac społeczeństwu... Założe się, że gdyby media i obywatele zaczeli go sukcesywnie olewac (oczywiście, jednocześnie patrząc mu nadal na ręce), to by ten festiwal obłudy i durnowatych pomysłów rychło sie skończył.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
poraz milionowy powtórze ze mundurki nie są złe ! u mnie w szkole są i jakos nikt nie narzeka ! calkiem fajnie wyglada cala szkola tak samo

jak świat światem każdy reformator dostawął po czapie dlatego życze mu wytrwałości i siły na skostnialców i pseudokrytyków.
 

Tkey

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żywiec :D
jeszcze fartuszki dla nauczycieli :D, poniewaz to uczniow rozprasza na zajeciach :D :stupid:
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość bo mature mam w 2009 roku :D XD
A co do mundurków to nie mam nic przeciwko. Czasem zbiera mnie na wymioty gdy widzę na korytarzu w szkole ludzi, którzy zamiast spodni mają te worki na ziemniaki :)
 

Naran

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
26
Punkty reakcji
1
Wiek
37
hehehe

A ja zasadniczą edukacje mam już za sobą... teraz się uczę dla siebie :przewraca: STUDIA :D
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
A może niech wymyśli jakąś ustawę zadowalającą w pełni uczniów i jego?
 

Maju

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Cz-wa
A slyszeliscie ze na mature trzeba przyjsc w garniturze (tudziez na czarno-bialo w wypadku plci pieknej)? :niepewny:
 
N

Nazer

Guest
Nie ma się co przejmować, PiS na razie wypiął się na Giertycha i głosowali przeciwko nowelizacji ustawy.
A slyszeliscie ze na mature trzeba przyjsc w garniturze (tudziez na czarno-bialo w wypadku plci pieknej)? :niepewny:
No straszne, jak ty z tym będziesz spać w nocy.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ale za to jaka mamy teraz renome w Europie po akcjach tatusia Romana i samego Wesołka :eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry