Nowe Pomysły Giertycha!

Status
Zamknięty.
N

Nazer

Guest
Zakaz noszenia komórki czy też wymagania dotyczące stroju nie są sprzeczne z konstytucją. Fajny jest ten pomysł z zagłuszaczem komórek. Takie małe urządzenie kosztuje grosze, a potrafi zakłocić komórki w całym autobusie. Myślę więc że mające trochę większy zasięg tak wiele nie jest droższe. Tylko obawiam się że co poniektórzy z braku możliwości używania komórko popełniliby samobójstwo :D
Taaa, częstotliwość samobójstw napewno by wzrosła.

Zastanawiam się tylko po co uczniowi komórka w szkole?
No jak to po co, a kontakt z rodzicami, dziadkami, pogotowiem, zsrr, z całym światem. Pomyśl jak dzisiejszy szaraczek ze szkoły się czuje bez 'komórki', no jak bez ręki, a jak się wygląda bez ręki "k****, no przynajmniej niesymetrycznie". To jest uzależnienie. Jak przychodzi sms to muszą odpowiedzieć natychmiast bo od tego zależą ich stosunki międzyludzkie, nieważne że autorem smsa jest kolega/koleżanka siedząca obok w ławce, którzy mogli szepnąć, albo napisać klasycznego smsa na karteczce ja za nie-tak-dawnych czasów, po cichu i bez problemów i nawet wygląda jakbyśmy coś ważnego notowali.
Chyba trochę demonizuje :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ale godzina policyjna już nie tak mysle ale moge się mylic
Cofamy się do czasów getta, holokaustu, zbiorowych egzekucji żydów. tzw. Godzina policyjna. Czy o to chodzi Giertychowi?
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
kazdy pomysl giertycha jest glupi! nawet jesli jest dobry! :D
ktos kto nie ma szacunku u uczniow i pedagogow nie moze miec dobrych pomyslow! :eek:k:
 
N

Nazer

Guest
Cofamy się do czasów getta, holokaustu, zbiorowych egzekucji żydów. tzw. Godzina policyjna. Czy o to chodzi Giertychowi?
Ta, KeRiO fajnie wyobrażasz sobie godzine policyjną. Raczej nie o to chodzi Giertychowi, on sobie wymarzył że uczniowie będą kultywować chrześcijańskie i nacjo... tfu patriotyczne wartości.


kazdy pomysl giertycha jest glupi! nawet jesli jest dobry!
ktos kto nie ma szacunku u uczniow i pedagogow nie moze miec dobrych pomyslow!
Coś w tym jest...
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Nazer ale to przypomina własnie czasu okupacji

Godzinna policyjna dla młodzieży to kretynizm zreszta kto by tego przestrzegła?

Pozatym połowa młodzieży ma fałszywe legitki że mają 18 lat więc to i tak nic nie da nawet jak kogoś zlegitymuja
 
N

Nazer

Guest
Nazer ale to przypomina własnie czasu okupacji
No ale chyba nie hitlerowskiej, to bardziej przypomina taki mały stan wojenny między uczniami a Giertychem.
Godzinna policyjna dla młodzieży to kretynizm zreszta kto by tego przestrzegła?
Oczywiście że to idiotyzm. No ale teraz to będą się całymi tonami sypać informacje o jakichś wybrykach młodzieży (ostanio na onecie kilkanaście wiadomości o molestowaniu, pobiciach, maltretowaniu) i ludzie poprą pomysł wicepremiera o zaostrzeniu dyscypliny.
Jeżeli to wszystko wejdzie w życie to 'godzina policyjna' i surowe zakazy odnośnie komórek, może być dopiero początkiem trudnej dla was drogi przez męki i wymysły Romana-edukatora, gdzie z powodu kilku palantów ucierpi cała uczniowska gromadka.

Też nie wiem kto będzie tego przestrzegał, może córeczka Romana. :D

Pozatym połowa młodzieży ma fałszywe legitki że mają 18 lat więc to i tak nic nie da nawet jak kogoś zlegitymuja
Taaaaaa.... fajnie mają :]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No tak, zakaz komórek. Jak kogos zaczna rozbierac, tudziez zarzucą komus kosz na głowe, nie bedzie mozna nakręcic filmiku na tel ^^ Nie bedzie dowodow.
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
DObra, olewam zakaz komórek i godzine policyjną, olewam tez mundurki, bo gdyby mi kazali chodzić w ślicznej szkockiej spódniczce i getrach, to bym nie miała nic przeciwko, ale widzieliście to: http://www.wrzuta.pl/film/cpZ1NzkBEL ? To zobaczcie! Giertych dyskryminuje metali i punków, twierdząc, że są ćpunami (laska w ćwiekach odbiera jakis proszek) a bramy szkoły zamykają się przed porządnymi ludźmi słuchającymi mądrej muzyki i ubierającymi się jak się im podoba... A wczoraj miała byc podpisana umowa, zakazująca chodzeniu w glanach po szkole, bo to obuwie bojowe!! :eek: No bez przesady, on miał kiedyś chyba niemiłe doświadczenia z metalami, poważnie, jak można sie tak pastwić! A jak nie miał, to napewno bedzie miał! ;/ No comments.
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Hmmm to już jest wbrew konstytucji

Dyskryminacja odłamu kulturowego (chyba tak to można nazwać?)

Glany obuwiem bojowym :rotfl2: zaniedługo powie że nie będzie można nosić 1mm długpisów bo można nimi zabić :rotfl2:

Oj Romek robi niezłe jaja z tego :rotfl2:

Chyba musze kupić pampersy żeby nie popuścić czasem ze śmiechu :rotfl2:
 

ma-ka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z piekła rodem...
z tego co przeczytalam dzisiaj gdzies w necie (szkoda ze nie mam linku) nie bedzie mundurków tylko "stosowny ubiór", a godzina policyjna bedzie zalezec od gminy...


ale chyba wszyscy wiemy,że zakazany owoc smakuje najlepiej...
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
DObra, olewam zakaz komórek i godzine policyjną, olewam tez mundurki, bo gdyby mi kazali chodzić w ślicznej szkockiej spódniczce i getrach, to bym nie miała nic przeciwko, ale widzieliście to: http://www.wrzuta.pl/film/cpZ1NzkBEL ? To zobaczcie! Giertych dyskryminuje metali i punków, twierdząc, że są ćpunami (laska w ćwiekach odbiera jakis proszek) a bramy szkoły zamykają się przed porządnymi ludźmi słuchającymi mądrej muzyki i ubierającymi się jak się im podoba... A wczoraj miała byc podpisana umowa, zakazująca chodzeniu w glanach po szkole, bo to obuwie bojowe!! :eek: No bez przesady, on miał kiedyś chyba niemiłe doświadczenia z metalami, poważnie, jak można sie tak pastwić! A jak nie miał, to napewno bedzie miał! ;/ No comments.


Masz rację to dyskryminacja subkultury! Uwielbiam glany i skórzane kurtki, czy to znaczy, że nie jestem w stanie dobrze się uczyć i stosownie zachowywać w szkole. Owszem nauczyciele trochę krzywo patrzą na moje buty, ale tylko ze względy na to, że ziemia włazi w podeszwy i trochę się podłoga brudzi. Romanowi się już w d***e poprzewracało! Za niedługo może wprowadzi cenzurę na napisy na bluzkach i artykuły w prasie młodzieżowej!? :eek: :zly: :pokrecony: :bijeglowe: :zdegustowany:
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Ludzie ja wiem ja wiem xD

Wszyscy któzy słuchają Metalu to komandosi skoro glany to buty bojowe :rotfl2:
Dać im karabin i normalnie oddziały lepsze od gromu :] :emonitator:

Nie staram się tu ośmieszać kultury Metali tylko naszego (nie) cudnego romka :]
Więc jeśli kogoś urziłem to przepraszam

Edit:

Taaa zaniedługo będzie cenzura jak za okupacji romek zrobi oddziały tajnej milicji i sztaby które będą sprawdzać artykuły
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Tiaaa...a przed wejściem do szkoły pieczątka na czoło "skontrolowane, ocenzurowane i przepuszczone". Zaczną nas traktować jak więźniów w szkole :zdegustowany:
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Aż mi ręce opadają! Tylko ja mu szczerze współczuję: pomysły pomysłami, ale Ci mądrzejśi nie bedą sie do Nich stosować! Narobił sobie chłopak wrogów wogóle głosząc te swoje chore teorie i teraz wszyscy uczniowie chcą go na pluton wysłać. (Bardzo dobrze). A jak już mówiłam, zanim to wejdzie w zycie, to będzie dużo czasu, żeby go przywiązać do jakeijś rakiety i wyeksmitować z ziemi :D Narazie możemy sie buntować, ale jeszcze nie ma przeciw czemu!

Ja zakaz noszenia glanów też uważam za bezsensowny, mimo, że glanów nie noszę. Bynajmniej nie dlatego, że to obuwie bojowe :))) ale dlatego, że są ze zwierząt! Dużo bardziej wole trampki :p A tego chyba nie zakaże...
 

Dertch

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
też chciałbym wiedzieć...
Jasne że zakaże zaniedługo każdy będzie musiał chodzić w baletkach albo najlepiej boso :]
A coś ty myślał? Przecież w butach można schować jakąś śmiercionośną broń!! Zresztą w ubraniach też ją można trzymać więc niech najlepiej będzie zabronione noszenie ze sobą odzieży, no bo takim zamkiem od bluzki można kogoś zabić!! :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry