Nowa sieć

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
wciąż są kilka groszy za Heyą (jak to się odmienia?!) Nie powiem stawki przystępne, ale szału ni ma. Zwłaszcza, że nie proponują nic ekstra...
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Mbank mobile nie posiada żadnych konkurecyjnych cen - to jest jedena wielka porażka, ciekaw jestem ilu tam użytkowników ma.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
darkmack wśród podstawowych stawek patrząc na porównanie wszystkich sieci to nie jest to aż taką porażką, nie przesadzajmy... ale nie są na pewno dużą konkurencją dla sieci, które mają odpowiednie pakiety lub niższe stawki
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
No to jest jeden z wielu małych operatorów, z małą liczbą klientów jak np. Polsat, czy MyAvon. Nie moją mieć konkurencyjnych stawek z potentatami bo ich nie stać..
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Już z 4 miesiące temu o nich pisałam. Biorąc pod uwagę smutny los, jaki spotkał SnickersMobile (op bodajże po prostu zniknął), wolałabym z takimi efemerycznymi tworami nie eksperymentować. Tym bardziej, że mój op (Heyah) co i rusz wprowadza nowe promocje.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
o SnickersMobile dowiedziałam się całkiem niedawno.. jeśli piszesz, że już zniknął to całkiem prawdopodobne, że dowiedziałam się o nim w ogóle po fakcie...
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
W środku batonów zamieszczali kody doładowania. Hm.. to mogło być coś dla mnie, biorąc pod uwagę, że prawie żywię się w automatach :-D

BTW Szukam kogoś, kto w sposób przystępny dla największego przygłupa wytłumaczy mi, jak mam to : http://www.heyah.pl/mobilny-internet uruchomić. wiem tylko, że od sima do laptopa prowadzą czerwone kropeczki ;-)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
to ja bym za dużo sobie nie doładowała, bo snickersy jem raz na ruski rok :p
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja nawet chciałam się dowiedzieć, jak zdobyć starter, ale to było nawet bardziej egzotyczne niż zdobywanie cyberstartera w heyah. Ten drugi prócz eventów można było zapotkać w gazecie. Tak czy owak, nie dorobiłam się telefonu na cukierki i może to dobrze ;-)
 
Do góry