Nowa Pani Minister I Wicepremier

McJeran

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zmiany w rządzie!


Jestem ze Szczecina to mogę powiedzieć dlaczego pani Lubińska się uśmiechała.

BO ZOSTANIE PREZYDENTEM SZCZECINA!

A Gilowska?

To dobry wybór.

Tylko dziwne że Pan Tusk i Rokita ze szkalujących Gilowską robią się teraz jej wielkimi przyjacielami!

Hańba! Lizo :cenzura: stwo.



\\\A co wy sądzicie na ten temat?
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Ja mieszkam we Wrocławiu...
A Szczecina to ja nigdy nie widziałem...
Wiec nie wiem jak tam jest... :p
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Wczoraj slyszalam jak Jaroslaw Kaczynski mowil,ze jak pani Zyta byla w Platformie to on juz wtedy sie zastanawial czemu nie w PiSie.
Prawda jest taka,że PiS Gilowskiej potrzebowal bo nie mial u siebie nikogo na to stanowisko.Juz drugi minister PiSu konczy swoja ekspresowa misje i pewnie na pani Lubinskiej sie nie skonczy.Jezeli tak dalej pojdzie to trudno bedzie PiSowi odeprzec argumenty oskarzajace ich o to,że do rzadzenia nie byli wogole przygotowani.
Ciekawe jest też to,że Zyta Gilowska popiera podatek liniowy 3*15,ale pewnie to nie jest żadną przeszkodą
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Z tego co wiem, jakiś koleś z PIS powiedział, ze Gilowska już jest przeciwna 3x15...

Co do tego, ze PIS nie jest przygotowany na rządzenie: BZDURA. Jest przygotowany na rządzenie, tylko, ze w Polsce nie ma warunków do realizowania w pełni swojego programu, tak oczywiście było i tym razem. Partia, która wygrywa wybory musi najpierw wyprostować to, co zwojowali poprzednicy. Przecież ten cały bur..nieporządek ze służbą zdrowia to nie jest bynajmniej wina PIS-u...To całe prostowanie zajmuje czasem i ze dwa lata. Kiedy już partia rządząca zamierza wcielać swój program w zycie, to nie może, bo żądna władzy opozycja blokuje większość całkiem konkretnych ustaw lub głosuje absolutnie na szkode rządzących <przykład - becikowe>...i tak mijają te 4 lata i znów mowa jest, ze taka i taka partia zmarnowała Polsce 4 lata..a tak na prawdę nawet nie była w stanie przeforsować swojego programu..

A co do Gilowskiej, to co za różnica, kto bedzie ministrem finansów, jak PO z komunistami z SLD jakby z przyzwyczajenia będzie blokować każdy nawet dobry pomysł PIS.. Dopóki tacy żądni stołków panowie jak tusk, rokita, niesiołowski czy komorowski nie pogodzą się z przegraną w wyborach i nie przestaną przedkładać swojego interesu nad interes państwa ten rząd nie będzie funkcjonował normalnia i prędzej czy później przestanie istnieć... a szkoda, bo to bardzo ciekawy rząd z kompetentnym premierem na czele <ale mało którego polityka PO to chyba obchodzi>..

Z tego co wiem, jakiś koleś z PIS powiedział, ze Gilowska już jest pr
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Oskarzasz Tuska i Rokite o walkeo stolki,ale powiedzmy sobie szczerze ze Kaczynskim tez glownie chodzilo o wladze, a nie tylko o chwalebne zmienianie Polski.Polityka jest okrutna i polega na zwiekszaniu wplywow.PO jest zmuszona do bycia w opozycji, bo chyba nikt nie zgodzilby sie na koalicje z PiSem na ich warunkach.PiS szuka pomocy u Samoobrony i LPR chociaz przed wyborami Lech Kaczynski przyrzekal Polakom,że nie będzie takich związków w przyszlosci.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Może nie przyrzekał, ale miał tworzyć koalicję z PO. Przypomnij sobie, ze sytuacja była taka, że miała powstać tzw. koalicja PO-PIS. PO prowadziło we wszystkich możliwych sondażach i niemalże pewnym było, że zwycięży i jako ten zwycięsca zaprosi drugą silną prawicową partię - PiS, ale nie ukrywajmy na warunkach które generalnie podyktowałaby właśnie Platforma. PiS się zgodził.
Wynik wyborów sprawił, że w ewentualnej koalicji, karty rozdadzą raczej bracia Kaczyńscy <oni wygrali wybory i to ich święte prawo>. PO chciało rządzić, mimo, ze przegrało wybory. Kiedy nie dostali tzw resortów siłowych wzięli zabawki i poszli do swojej piaskownicy, pt: "OPOZYCJA", do której zaprosili sobie jeszcze komuchów z SLD. No więc żeby ten rząd mógł w ogóle dostać szanse trzeba było znaleźć, kogoś kto go poprze. Obrażona PO nie, SLD nie, no wiec z liczących się partii została Samoobrona i LPR i trzeba się było poświęcić...

A do rokity i tuska straciłem wszelki szacunek. To ludzie obłudni, żądni władzy, którym wcale nie chodzi o dobro Pollski, tylko, zeby mieli sie za co nażreć i pobawić. Widać to po każdej telewizyjnej wypowiedzi. Cokolwiek rząd proponuje, oni są przeciw. Jeden miał być prezydentem, drugi premierem, wynik wyborów sprawił, ze sa 'tylko' posłami, tak więc w ich interesie jest aby ten rząd jak najszybciej upadł. I w d.u.p.i.e. mają Polskę, bo każdy z nich mimo, ża jest ustawiony do końca życia, chce sie jeszcze nachapać...Taka smutna prawda o PO...
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Po pierwsze PO SLD do opozycji nie zapraszało, bo trudno żeby partia lewicowa popierala prawicowy rzad .
Po drugie nie robmy ofiary z PiSu, ktory z musu kombinuje z Samoobrona.Kanczyscy bardzo dobrze zdaja sobie sprawe z wielkosci elektoratu jaki ma ta partia i zawsze lepiej jest miec go po swojej stronie.Takie same ewentualne korzysci wynikna z przyjaznia z LPRem.Partia miala dawniej poparcie Radia Maryja, to poparcie bardzo konsekwentnie przejal PiS(mysle ze za sprawa Kaczynskich LPR w przyszlosci wogole przestanie sie liczyc,ale to nie ten temat)
Patrzac obiektywnie PO nie moglo zadowolic sie tym co proponowal im PiS bo przeciez sa drugiej co do wielkosci partia w Sejmie.A w obecnej sytucji,ktora jest dla tej partii bardzo zla musza szukac innych drog realizacji swoich planow.
Wracajac do pani Gilowskiej to niestety jej wiarygodnosc jest teraz rowna zeru.Byla jedna z zalozycielek PO o pogladach liberalnych.Dzis mowi,że jest ,,Liberalną chrześcijanką''co znaczy tyle co nic,mowi że bedzie sie starala byc lojalna wobec rzadu,ale ze swoich pogladow nie zrezygnuje.Poczekamy,zobaczymy jak to bedzie wygladalo.
A jakby Tusk naprawde myslal tylko i wylacznie o chapaniu to by zostal Marszalkiem:]
 
Do góry