Nowa inwestycja na Pradze przy Wileńskiej

luciusz

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, poszukuję informacji o nowej inwestycji przy ulicy Wileńskiej w Warszawie, bo chciałbym kupić mieszkanie w tamtej okolicy. Widziałem, że budują tam mieszkania, ale nigdzie nie znalazłem namiarów na dewelopera. Czy ktoś może wie jakie tam będą ceny i kiedy ruszy sprzedaż? Będę wdzięczny za odpowiedź.
 

lola_78

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, poszukuję informacji o nowej inwestycji przy ulicy Wileńskiej w Warszawie, bo chciałbym kupić mieszkanie w tamtej okolicy. Widziałem, że budują tam mieszkania, ale nigdzie nie znalazłem namiarów na dewelopera. Czy ktoś może wie jakie tam będą ceny i kiedy ruszy sprzedaż? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Hej też właśnie rozglądamy się z mężem za większym mieszkaniem i rejon Alei Solidarności bardzo by nam odpowiadał, bo ja pracuję na Pradze, a mąż w centrum i stamtąd szybko można się przemieścić. Mąż próbował znaleźć coś o tych mieszkaniach przy Wileńskiej i udało mu się dowiedzieć, że deweloperem jest Budrem i że mieszkania mają kosztować 7000 za metr2. Nie wiem kiedy dokładnie ruszy sprzedaż, ale biuro ma być niedaleko tej inwestycji.
 

koper333

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Już jakiś czas szukam mieszkania. Ostatnio też właśnie znalazłem inwestycję nowa wileńska. Lokalizacja między al. Solidarności i wileńską
http://www.nowawilenska.pl/
Fajne rozwiązania, są nawet tarasy na dachu. Budują bardzo blisko węzła komunikacyjnego przy pomniku czterech śpiących. Czy ktoś już był w biurze sprzedaży i wie coś więcej o tej inwestycji?
 

kankan00

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, inwestycja o której mówisz nazywa się Nowa Wileńska i buduje ją Budrem. Info o cenach znajdziesz na stronie, wrzuć nazwę inwestycji w wyszukiwarkę to Ci wyskoczy.
 

tedeo111

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też interesowałem się tą inwestycją. Ceny wahają się od 7000 do 7900 zł za m2, a metraże są różne. Najwięcej jest 30-kilku i 40-kilku metrowych. Dwupokojowe są od 33 metrów.
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
a jak wygląda sprawa bezpieczeństwa? Bo jak my jakiś czas temu szukaliśmy mieszkania to możliwość wyjścia z domu po 22giej bez ochroniarza była dla nas dość ważna ;)
W końcu wybraliśmy osiedle Japan Garden pod warszawą (nie zależy nam aż tak na mieszkaniu w centrum) ale ciekawa jestem, czy może jakoś się tam już poprawiło?
 

Krool_ew_na

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Słoneczka123, jaka pięknia antyreklama. Eh... Myślę mimo wszystko, że niektórzy za bardzo demonizują te rejony.

Z innej beczki: orientujecie się może w cenach miejsc garażowych i komórek na NW? Są jeszcze jakieś "dodatkowe" opłaty? Jeśli miałabym się już zdecydować to chciałabym znać całkowitą cenę
 

Krool_ew_na

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dzięki :) to spoko.

Powiem Wam, że "zachorowałam" na takie 3 pokojowe z wielkim tarasem... :) z resztą to z ogrodem też jest super... hmm rozmarzyłam się :)
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Cudowne, czterech naganiaczy zakłada konta, specjalnie by poprowadzić ze sobą dialog o wspaniałej Nowej Wileńskiej. Co takiego niby wspaniałego jest w tej okolicy? Że niby CH Wileńska? Koło Arkadii, na pl. Grunwaldzkim tańsze mieszkania są i bliżej centrum... I chociaż nie boisz się za ogrodzenie wyjść, że ktoś Ci zaraz w mordę da.
 

Krool_ew_na

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Interesuje mnie tyklo jedno, czy ktoś z Was (zle mówiących o Pradze), mieszka tam zna, ją z autopsji czy po prostu pokujtuje tu opinia o Pradze? Bo moi znajomi tam mieszkają i uwżam, że Praga się zmieniła, na lepsze. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że robi się nawet modna - otwiera się tam sporo kawiarni, clubów, jakiś pracowni itp.
 

Krool_ew_na

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Tak właśnie myślałam...

Mi się praga serio podoba bo lubię klimatyczne miejsca, a niewiele już zostało takich gdzie można poznać i poczuć klimat warszawy. Nowa Wileńska też wydaje mi sie fajnym miejscem, żeby tam zamieszkać. No ale kwestia gustu. jesli znacie jakieś inne ciekawe opcje to chetnie się dowiem :)
 

trala09876

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dzięki :) to spoko.

Powiem Wam, że "zachorowałam" na takie 3 pokojowe z wielkim tarasem... :) z resztą to z ogrodem też jest super... hmm rozmarzyłam się :)

Mi się właśnie takie mieszkanie z ogródkiem podoba. zawsze można sobie wyjść posiedzieć na świeżym powietrzu, dzieciaki też mają się gdzie pobawić. Myślę tylko nad tym czy będę miała czas się nim zając. Ale z drugiej strony nie muszę od razu wygrywać konkurs na najładniejszy ogródek ;)
 

Klaps

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Też interesowałem się tą inwestycją. Ceny wahają się od 7000 do 7900 zł za m2, a metraże są różne. Najwięcej jest 30-kilku i 40-kilku metrowych. Dwupokojowe są od 33 metrów.

33 m2 to ciut za małe, a takie trochę większe dwa pokoje?
 

trala09876

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
np. takie 37,7 m2 z 20 metrowym tarasem kosztuje trochę ponad 275 tys. zł. Ale mogło się coś zmienić bo to już dowiadywałam się ze 3 mies temu
 
T

tuks

Guest
Ale to chyba nie do działu inwestycje, prawda? Dobrą inwestycją wciąż są w tym roku hale magazynowe Jartomu.
Można na nich zarobić wysoki kapitał, o ile tylko najpierw ma się te kilka milionów, tak więc akurat to są inwestycje dla poważnych graczy.
 

Inox

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam, jaka jest data ukończenia tego osiedla? Chcę kupić mieszkanie ale zależy mi na czasie
 

trala09876

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Na stronie jest informacja, że inwestycja ma być ukończona pod na początku 2013 roku. Ale ponoć prace posuwają się szybko więc jeśli jeszcze zima będzie łaskawa to skończą szybciej
 

Krool_ew_na

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Inox jeśli zleży Ci na czasie a jesteś zainteresowany mieszkaniami na Nowej Wileńskiej to radziłabym się pośpieszyć bo większość jest już sprzedana. Jeszcze zależy jakie mieszkanie chcesz kupić?! Te, jak je nazywają "kompaktowe" sprzedają się najlepiej. Więcej zostało takich większych np dwupokojowych
 

Inox

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzięki Wam za szybką odpowiedz. Krool_ew_na wiesz może ile dokładnie zostało tych dwupokojowych bo o takie właśnie mi chodzi?
 
Do góry