Noski Noski...

kingpc

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wie ktoś o co chodzi w gdy sie robi "noski noski"? Bo wczoraj tak robiłem z przyjaciółką a ona powiedziala czy wiem co one znaczą a ja że nie. Ona nie chciała mi powiedzieć. Powiedziała że znajde to na interniecie ale znaleźć nie potrafie ;/
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Hmm...może choci o pocieranie noskiem noska drugiej osoby...tak jak to robią eskimosii gdy jest im zimno...:D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nothing...ja tez mysle ze to chodzi o te noski...:p
Pocierasz nosem o nos partnera albo partnerki...ale nie koniecznie
moze to byc ktos z rodziny..ktos ci bliski. :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Tylko, czy ja wiem...czy akrutat moje wyobrażenie o "noskach" jest prawdzie...skoro Ty to robiłeś z przyjaciółką ...
Ale jest pytanie...Co one znaczą ??
...
Chyba się twoja przyjaciółka w Tobie zabujała :)
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
eee.. właśnie nie wiem czy eskimosi tak nie robią wyznając sobie miłość. xd może to głupie ale tak mi sie wydaje ;D
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
eee.. właśnie nie wiem czy eskimosi tak nie robią wyznając sobie miłość. xd może to głupie ale tak mi sie wydaje ;D
To jest małoważne :D
...
Ja dalej trzymam się wersji...że dziewczyna się w Tobie zabujała...
Bo troche nie pasuje mi zabawa "noskami"...do tego...by miało to znaczyć, że Cię lubie ...to chyba coś więcej oznacza :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja słyszałam ze noski robi sie z osoba ktora sie kocha. Więc to chyba nie jest tylko przyjaciołka tylko raczej prawie dziewczyna, widac ze sie jej podobasz...bo ona raczej nie zrobiła by tego z kolega ktory jest ddla niej TYLKO kolega... :) więc wiesz co to sa noski, i wiesz ze dziewczyna sie chyba zakochała. :p
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
ha! czyli jednak dobrze myślałam! ah ten mój niezawodny umysł! ;D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no pewnie, ze miłość ;) tylko pyatnie: czy dziewczyna się zakochała, czy przestraszyła się tego, ze Ty kochasz Ją?
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
nio to ja wytłumacze te noski noski... :sexy:
tym gestem wyrazasz milosc do partnerki... ;) tak robia eskimosi gdy jest zimno... i boją sie zamarznac jak sie pocałuja..

dla mie to te noski to jest dziecinna sprawa... ostatnio to bym chlopaka nie wysmiala.. jak cos takiego zrobił... tak szczerze powiedzcie czy to jest powazne.. ??? gdy chlopak albo dziewczyna robi noski noski.. <bleeh>
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
noski noski eskimoski ... :) ... hehe :p mam fajne wspomnienia z noskami :D mama zawsze mi robiła noski noski eskimoski :D :) Pozdro :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
nio to ja wytłumacze te noski noski... :sexy:
tym gestem wyrazasz milosc do partnerki... ;) tak robia eskimosi gdy jest zimno... i boją sie zamarznac jak sie pocałuja...

Heh jakbys zauwazyła to co to sa noski zostało wyjazsione wyyyzej. :p
Ale nastepne sfoormuowanie nieco bardziej rozbudowane tez sie przyda ;)
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
kasia1986 dlaczego bleehh, ja uwazam ze noski noski sa spoko :D dziecinne? moze i tak, ale co w tym zlego? fajnie jest powracac do takich motywow i troche sie posmiac, a nie robic z siebie na sile doroslych i powaznych sztywniakow :niepewny: ^_^
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
kasia1986 dlaczego bleehh, ja uwazam ze noski noski sa spoko :D dziecinne? moze i tak, ale co w tym zlego? fajnie jest powracac do takich motywow i troche sie posmiac, a nie robic z siebie na sile doroslych i powaznych sztywniakow :niepewny: ^_^


zgadzam sie...chyba nie chcesz robic z sibie panienki co chce byc dorosłą?? Zauwaz ze dorosli tez czasem sie wygłupiaja zeby nie było nudnawo...noski noski sa spox :) :lol:
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Noski noski :D . Dziecinne...? Być może, ale bardzo przyjemne i zabawne ;) . U eskimosów to jest taki jakby pocałunek... Hmmm... czyli twoja przyjaciółka chyba (napewno) się w tobie zakochała!
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
jak dowiesz sie o co chodzilo Twojej przyjaciolce to poinformuj nas ^_^ swoja droga to ciekawe.. czyzby kolejny argument za tezą "nie ma przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna" ? ;)
 
Do góry