Nos-choroba czy normalna reakcja?

broddson

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ZACHODNIA POLSKA
Mam pytanie.Podczas posiłków bardzo często mam taki wielki katar,że musze dośc często wstawac od tego jedzenia i smarkac.Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane wysoką temperaturą potrawy np.Jak mieliście podobne doświadczenie to piszcie.A może to jakieś uszkodzenie śluzówki nosa?
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Nic Ci nie jest. To normalne. Przy jedzeniu bardzo gorących posiłków często tak się dzieje. Pod wpływem ciepła naczynia krwionośne w nosie się rozkurczają i wysięk z nosa jest większy. Nie mają tego wszyscy, bo to taka cecha charakterystyczna jak kolor oczu czy długość nosa hehe :)

Mój Facet też miewa takie problemy, lubi jeść gorące, a do tego baardzo ostro przyprawione, więc jedno z drugim daje niezły potok. :)
 

broddson

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ZACHODNIA POLSKA
Nic Ci nie jest. To normalne. Przy jedzeniu bardzo gorących posiłków często tak się dzieje. Pod wpływem ciepła naczynia krwionośne w nosie się rozkurczają i wysięk z nosa jest większy. Nie mają tego wszyscy, bo to taka cecha charakterystyczna jak kolor oczu czy długość nosa hehe :)

Mój Facet też miewa takie problemy, lubi jeść gorące, a do tego baardzo ostro przyprawione, więc jedno z drugim daje niezły potok. :)
Dziękuje za informacje :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja zawsze jak idę na pizzę biorę chusteczki, bo uwielbiam z dodatkowym sosem tabasco :)
 
Do góry