Nop......

Status
Zamknięty.

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
.......czyyyyli NArodowe Odrodzenie Polski...moja ulubiona partia...jest z lekka skrajnie prawicowa ale podoba mi się jej program....wiedząc że taka partia istnieje czuję się dumny z powodu tego ze jestem Polakiem! oni bronią naszej Ojczyzny oraz polskości....są przeciw wszelkim nienormalnością.....weźmu tu na przykład ich akcję: ZAKAZ PEDAŁOWANIA
 

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
" 3. Duchowego odrodzenia i materialnego rozwoju Polski nie osiągniemy bez kreacji Nowego Człowieka - świadomego swych obowiązków wobec Ojczyzny i Narodu, twórczego, dynamicznego, dostojnego, rozwijającego nieustannie i wszechstronnie swą osobowość. Dlatego naszym podstawowym zadaniem jest praca wychowawcza, przekazywanie młodym pokoleniom miłości Ojczyzny i wskazywanie dróg do budowy Jej potęgi. "

tylko to mi sie podoba w calosci.


a z tymi 'nienormalnosciami' jak Ty to okresliles to przesada.. gdzie tu tolerancja? gdzie prawo do milosci? Boze co za homofobia :niepewny:

http://www.wroclaw.nop.org.pl/zakaz.htm -- > no comments bo sie wk... i po co mi to? :/
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
no cooo? każdy ma prawo do swoich poglądów a NOP wyraża to taak:
pedaly3.GIF
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
hmmm ciekawa akcja...
Mikke rowniez niepopiera homoseksualizmu:

"Ponieważ AIDS jest groźną chorobą zakaźną, trzeba ją traktować jak każdą inną chorobę zakaźną, nie robiąc wyjątku dla lobby homoseksualistów. Zresztą to właśnie homoseksualiści są najbardziej narażeni na zachorowanie na AIDS. UPR z zaniepokojeniem obserwuje działalność rządu i różnych organizacji, które za pieniądze podatników prowadzą propagandę tzw. „bezpiecznego seksu"."

A oto i 2 cytat z Mikkego:
"Stanowczo sprzeciwiamy się ingerencji państwa w sferę języka i obyczajów, np. poprzez sankcjonowanie prawne „małżeństw" homoseksualistów. Mimo że to, co obywatele robią prywatnie, jest ich osobistą sprawą, jednak należy chronić tradycyjne pojęcia: mąż, żona, ojciec, matka, dzieci — nie zmieniając ich znaczenia. Przypominamy też, że zniesienie podatku spadkowego (patrz: Podatki) usunie główny motyw, dla którego pary homoseksualne uważają obecny system za niesprawiedliwy"
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
zgadzam się z panem Mikke! święte słowa!
a dodam od siebie że homo to moze być tylko serek...serek homogenizowany
 

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
zgadzam się z panem Mikke! święte słowa!
a dodam od siebie że homo to moze być tylko serek...serek homogenizowany

czy homoseksualisci to przedmioty ktore mozna wyj..ac na zbity pysk ze sie tak brzydko wyraze? to tez LUDZIE ktorzy KOCHAJA tylko inaczej..
a tych glupot na tej stronce to czytac nie moge.. jasne homoseksualisci to zwierzeta zarazone hivem i do tego pedofile. brawo, po prostu oklaski :/



oczywiscie szanuje Wasze zdanie. zeby nie bylo ze mi tez tolerncji brak.po prostu sie z nim nie zgadzam
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
kolego ukson jak zauważyłem należysz do LPR o ile mnie wzrok nie myli....Młodzież Wszech Polska rządzi! a NOP spoko organizacja....se czasem potrzeba ultraprawicowych poglądów żeby nie było nudno w polityce....dlatego NOP!
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Co do tego zgodzę sie, że potrzeba czasem ultraprawicowych poglądów,
ale nie werbowania na stadionach bojówek, obracania się z nazi-skinami, jak to robi Bubel i rzucania haseł hitlerowskich.
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
A czy jest jakas partia ktora jest za tym ? Bo raczej o takiej nie slyszalem .Wszystkie sa przeciwni .
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Cale szczescie ze ta z lekka skrajnie prawicowa partia nie dostala sie do parlamentu bo sytuacja byla by dosc...lekko skrajna :)

Zastanawia mnie tylko jak to sie ma do wiary, w wiekszosci polacy to katolicy, szkoda tylko ze potrafia zamiast szanowac blizniego swego podzielic go na kategorie Pedal, lesba i hetero.
P.S. Nie jestem zwolennikiem SLD a pomimo tego mam znajomych ktorzy sa innej orientacji i wcale nie mysle o nich ze sa gorsi.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Jean_Francisco_Rodrigues masz ostrzezenie za OBRAŻANIE poprzez wulgarne słownictwo LUDZI!

ukson88 - ostrzezenie za umieszczanie REKLAM w innym dziale niż REKLAMA!

rootoslaw - na przyszłosc prosze o delikatniejsze nazewnictow orientacji seksualnych :/ bo w przeciwnym wypadku bede zmuszona dac Ci ostrzezenie


PS: zamykam temat bo wszystko idzie ku OBRAZIE homo .... WIECEJ TOLERANCJI i mniej prostackich słów :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry