Noktowizor generacji 2+ w dobrej cenie?

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Orientujecie się czy da radę kupić noktowizor drugiej generacji do max 10 tys?
Rozglądałem się po necie, ale nie bardzo widzę takie oferty.
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
bo za taką kasę to będzie ciężko. Musiałbyś wyłożyć tak około 15 tysięcy najlepiej. No chyba, że podróbki też Cię interesują, to wtedy znajdziesz o wiele taniej :tongue:[SIZE=medium] [/SIZE]
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Cilsak napisał:
bo za taką kasę to będzie ciężko. Musiałbyś wyłożyć tak około 15 tysięcy najlepiej. No chyba, że podróbki też Cię interesują, to wtedy znajdziesz o wiele taniej :tongue:[SIZE=medium] [/SIZE]
Nie przesadzaj – takie za 15 to już full wypas. Do 10 tys znajdziesz bez problemu sprzęt od Armasight i to porządny.
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Szukałem tej marki i znalazłem ich w sklepie spy optic. Tylko mam spory problem z wyborem modelu. Już sam nie wiem czy kupować 2+ czy może lepiej jakiś wypasiony 1+.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Balec napisał:
Szukałem tej marki i znalazłem ich w sklepie spy optic. Tylko mam spory problem z wyborem modelu. Już sam nie wiem czy kupować 2+ czy może lepiej jakiś wypasiony 1+.
Nie no coś Ty! Za tą kasę lepiej 2+. Przejrzałem te ich modele i moim zdaniem ten jest warty uwagi http://spy-optic.pl/luneta-noktowizyjna/31-luneta-noktowizyjna-armasight-sirius-gen-2.html
Ten model ma też dodatkowo zwiększoną rozdzielczość, a do tego spokojnie zmieścisz się w tej kasie w której chciałeś.
Co ważne sprzęt jest w polskiej dystrybucji z gwarancją, więc w razie czego masz się do kogo zwrócić.
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
oo faktycznie dobry sprzęt. Zwracam honor bo byłem pewny, że za ta kasę nie kupisz nic dobrego :tongue:[SIZE=medium] [/SIZE]
Moim zdaniem tutaj też ważne, że sprzęt jest w polskiej dystrybucji z gwarancją, więc w razie czego masz się do kogo zwrócić.
 
Do góry