Nokia

laksyra

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
wrzuc zdjecie ;p :p bo nikomu sie nie bedzie chcialo szukac w googlach^^
ale moim zdaniem telefon nawet calkiem fajny;) tylko slyszalam, ze ciezko sie do niego zdejmuje pokrywke, czy jka to sie tam nazywa.. :lol:
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere

Attachments

  • nokia_2680_slide.jpg
    nokia_2680_slide.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 44
  • nokia_2680_slide.jpg
    nokia_2680_slide.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 48

laksyra

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
ale nie chodzilo mi o cala obudowe tylko o ta pokrywke z baterii:lol: ehh, niewazne;D komórka ladna;)
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere
dzieki
opinie jak zwykle podzielone

Jaki telefon polecacie z obojetnie jakiej firmy w przyzwoitej cenie? ;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja wybrałam, co prawda w abonamencie, ale w sklepach dosyć tanią jak na taki telefon Nokię 5130 XM.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
podaj więcej szczegółów..co rozumiesz przez 'przystępną cenę'? i do czego będzie Ci potrzebny telefon, oprócz funkcji oczywistych [czy ma mieć dobry aparat fotograficzny, czy będziesz go używała do odtwarzania muzyki, czy do korzystania z internetu] wtedy na pewno ktoś poleci Ci dobry model
 
N

nianiaSweet

Guest
Myślę że Nokia powoli zaczyna odchodzić do lamusa,na rynku północnoamerykańskim przegrywa z popularnością z koreańskim producentem tj. LG http://www.telepolis.pl/news.php?id=15654
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
@up - oj czy ja wiem... LG jest produktem dla dzieci i dzieci go kupują. Nokie mają target biznesowy, chociażby N96 z obsługą Nokia mail - ja ostanio używałem przez jakiś czas w Orange i naprawdę - żadne LG nie da mi tego samego...
 
Do góry