Nokia Lumia 800 czy Samsung Galaxy S3

wiskitek91

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Witam wszystkich na forum :)
Pytanie mam jak w temacie, który z tych smartfonów jest lepszy: Nokia Lumia 800 czy Samsung Galaxy S3, to znaczy który bardziej opłaca się kupić, ma lepsze parametry itd. No chyba że polecacie jeszcze jakiś inny, chętnie posłucham Wasych opinii :D
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
a czy tak trudno poczytać specyfikacje technicznych owych użądzeń? To są zbyt różne smartfony aby je porównywać. Główna rożnica to wielkość wyswietlacza oraz system. Pytanie czy 4,8'' trzeciej eski nie będzie dla Ciebie zbyt duże oraz czy wolisz przereklamowanego androida z duża biblioteką aplikacji ,bardziej intuicyjnym interfejsem oraz wielkimi możliwościami modyfikacji czy niezbyt popularnego WP7 (należało by wzią również pod uwage to ,że lada dzień premiera osemki)
Specyfikacja? Przecież wiadomo ,że plastikowy samsung przewyższa o cała albo może nawet i i dwie:) generacje n8. Z tego co się orientuję jest chyba naet obecnie najwydajniejszy na rynku. Poza bardzo wydajnym układem graficznym Wyświetlacz w rozdziałce 1280/720 robi wrażenie co nie? Ale moim zdaniem desing lumii biję na głowe samsunga ,zresztą wszytskie samsungi szczególnie ładne jakieś nie są. Pytanie numer 2 czy warto wydac około 2 i pół kafla na smartfona. Lumia jest zdecydowanie tańszą. Ja bym brał lumię ,ale większość ludzi na świecie wybrałoby samsunga. Poczytaj recenzje obydwu sprzętów najlepiej bo na temat tych użądzeń można by pisać i pisać. Zaznaczam również ,że nie byłem niestety posiadaczem żadnego z nich ale miałem w ręku chwile. Eski miałem poprzednią generacje i pod wzgędem "wybajerowania" kosmos:) Jeśli mogę zasugerować coś to ja na twoim mijescu bym kupił s2 ,jest sporo tańszy ,wydajnością niedużo ustępuję 3. Najważniejsze różnice to co wygląd (który moim zdaniem zchrzanili ,s2 jest ładniejszy.) no i wielkość oraz rozdzielczość wyświetlacza i kilka innych drobnych rzeczy które myślę nie mają zbyt dużego znaczenia.
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
Ja bym wybtał sgs'a 3. Ale zamiast opisywać dlaczego tak, a nie inaczej to radzę ci poczytać już istniejące opisy i recenzje zamiast zadawać pytania. A podstawowym pytaniem jakie powinieneś sobie zadać przy zakupie telefonu to ile masz na niego kasy i do czego go potrzebujesz? Bo każdy telefon ma swoje wady i zalety.

Napisane z RBM One
 

empressia

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Samsung. Co prawda posiadam Samsunga Galaxy Ace, ale ostatnimi czasy ta marka bije na głowę Nokię.
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Samsung galaxy s3 to przede wszystkim android, a nie ma innego systemu (oprócz iOS’a którego posiadają iPhone’y), na który pisane są chyba wszystkie aplikacje ;) Nokia ma chyba Windows Phone, który okazał się porażką i ma własne aplikacje dostępne tylko dla tego telefonu. Android jest w b. dużej ilości smartfonów, rożnych marek, wiec możesz za pomocą rożnych aplikacji je ze sobą komunikować itd. ;) Ja mam Samsunga z Androidem i ostatnio znalazłem sobie fajną zabawkę. Aplikacja zrobiona w technologii Augumented Reality i to za free, więc skoro już rozmawiamy o telefonach to udostępniam dla tych, którzy chcą sobie zobaczyć jak to wygląda w praktyce ;)
ssangyong.pl/auta-nowe/actyon-sports/aplikacja-3d/
 
T

tablet-2012

Guest
820 jest bardziej zaokrąglone romans, który z pewnością nadaje powietrze bycia pocket friendly. Czy będzie odwołać się do systemu Windows Phone 8 nabywcy, choć idea jest w stanie przełączać się przypadki zmiany funkcji jest interesujący.
http://www.turkey-android.com/dualsim/
Lumia 820 będzie żyć lub umrzeć przez jego cenę, uzyskać to pod £ 200 i nie może być poważnie dobry telefon tam, ale jeśli jest to bardziej na celu uzytkownika konta Premium nie możemy zobaczyć, dlaczego nie zdecydować się na 920 chyba że kochasz sloty microSD i nienawidzą większych ekranów.
 
Do góry