Noga

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Grałem rok temu w piłkę i koleś kopnął mnie perfidnie czubkiem buda w nogę (no raczej w kość) pod kolanem.
Wyskoczył straszny siniak, a kiedy dotykałem tego miejsca, to czułem coś o konsystencji gotowanego ryżu pod skórą.
Do lekarza nie poszedłem. Wszystko wygląda teraz zwyczajnie. Czy mogły wystąpić jakieś powikłania?
Czy za kilkanaście lat ktoś mi powie : "Zostało Ci 33 dni życia" ? xD Pozdro
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Wiesz powinieneś iśc do lekarza a nie Nas -Użytkowników forum o to pytac. Czasami się zdaje, że to tyłko tzw.'pryszcz'. PAMIĘTAJ życie masz jedno!!!
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ostatni raz w poważniejszej sprawie byłem u lekarza w wieku 2 lat, jak przećpałem tabletki. Potem tylko, jak dostałem kolki.
Kiedy wyobrażam sobie salę chirurgiczną albo coś w ten serek, to ciarki mi przechodzą. No, ale spróbuje się przełamać ^^
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Próbuj, próbuj - na dobre Ci to wyjdzie :)
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
juz nie boli? troche sobie stukłes piszczel i chyba tyle. nie rozumiem tylko dlaczego po roku czasu zadajesz takie pytania?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Dlaczego po roku? Za każdym razem, jak tylko zerknę w to miejsce, to od razu coś tam czuję ^^
I jak się można zczaić, teraz też zerknąłem. Już nie boli wcale.
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
idź do zwyklego lekarza 1 konmtaktu on juz cos powinien zdiagnozowac... moze Ci sie krwiak zrobił...
 
Do góry