noclegi w toruniu

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Słuchajcie, wybieram się z dziewczyną w drugiej połowie sierpnia do torunia. Macie może jakieś fajne noclegownie do zaproponowania? Niedrogie hoteliki czy coś? Najlepiej w centrum :)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
a ile chcecie przeznaczyć? ostatnio młodzi ludzie to się rozbestwili i jakies super standardy muszą mieć :/ jak chcecie dobrze i w przyzwoitej cenie, to czytałam ostatnio artykuł, że Etap się otwiera w Toruniu, właśnie w okolicach centrum (nie pamiętam dokładnie jaka ulica). to spoko hotelik, zwłaszcza ze nowo otwarty, to będzie na pewno czysto i przyjemnie. musisz spojrzeć na ich stronkę i się zorientować w cenie i od kiedy można rezerwować ;)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
a ile chcecie przeznaczyć? ostatnio młodzi ludzie to się rozbestwili i jakies super standardy muszą mieć :/ jak chcecie dobrze i w przyzwoitej cenie, to czytałam ostatnio artykuł, że Etap się otwiera w Toruniu, właśnie w okolicach centrum (nie pamiętam dokładnie jaka ulica). to spoko hotelik, zwłaszcza ze nowo otwarty, to będzie na pewno czysto i przyjemnie. musisz spojrzeć na ich stronkę i się zorientować w cenie i od kiedy można rezerwować ;)


100-140 zł za nocleg, chociaż nie wiem czy to realne biorąc pod uwagę, że mały śmierdzący domek drewniany w Jastarni kosztuje 80 zeta za noc;)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
blisko centrum pewnie będzie ciężko, ale wejdź na hotel Etap i się zorientuj w cenie. podobno coś około 100zł za pokój jest (taka oferta specjalna na otwarcie)
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
byłem w Toruniu z rodzicami na weekend, byliśmy w etapie, cena pokoju coś ok 100 zł. miła obsługa, ładne pokoje, tv, fajnie było.
 

@Michał

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Hotel jest rzut beretem od starego miasta, więc jeżeli ceny Wam odpowiadają to brać śmiało :)
 
Do góry