noclegi w Rowach, poszukuję sprawdzonej kwatery dla rodziny z dziećmi

kijek1

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam, jak w temacie. wybieramy się 4 osobową rodziną do Rowów. Sporo osób poleca tą miejscowość ze względu własnie na dzieci i spokojny wypoczynek (brak dyskotek, młodziezy itp). Poszukuję jednak sprawdzonej kwatery, pensjonatu, domków itp. Nie ma znaczenia typ obiektu noclegowego, bardziej to aby był w stosunkowo ustronnym miejscu, nie w centrum miejscowości, najlepiej blisko lasu i nie za daleko do plaży. Nie koniecznie z wyżywieniem, bo to robimy we własnm zakresie.
Dzięi za propozycje.
 

marasj

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
kijek1 napisał:
Witam, jak w temacie. wybieramy się 4 osobową rodziną do Rowów. Sporo osób poleca tą miejscowość ze względu własnie na dzieci i spokojny wypoczynek (brak dyskotek, młodziezy itp). Poszukuję jednak sprawdzonej kwatery, pensjonatu, domków itp. Nie ma znaczenia typ obiektu noclegowego, bardziej to aby był w stosunkowo ustronnym miejscu, nie w centrum miejscowości, najlepiej blisko lasu i nie za daleko do plaży. Nie koniecznie z wyżywieniem, bo to robimy we własnm zakresie.
Dzięi za propozycje.
Jedź w ciemno. Znajdziesz cos na miejscu.
 
F

forumowicz01

Guest
ja co roku jeździłem w ciemno, co prawda nie do Rowow, ale zawsze cos się znalazło ;)
 

MagdaLena13

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
forumowicz01 napisał:
ja co roku jeździłem w ciemno, co prawda nie do Rowow, ale zawsze cos się znalazło ;)
Jakoś nie ryzykowałabym jazdy w ciemno. Bieganie po całej miejscowości i sprawdzanie kwater to nie dla mnie. Lepiej usiąść przed kompem, sprawdzić i porównac w necie i wiesz czego możesz oczekiwać. Wolę dobze zaplanowac sowje wakacje niż tracić czas po przyjeździe na miejsce.
 

MagdaLena13

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
..... dodatkowo możesz wszystko ustalić przed wyjazdem i masz potwierdzenie np w postaci maila. A jak jedziesz w ciemno, to na miejscu "na suchą gębe" to nic nie udowodnisz.....
 

kijek1

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dzięki za propozycje, może ktoś jeszcze ma coś ciekawego do polecenia?
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Poza sezonem spokojnie można jechać "w ciemno". Za to bardzo, bardzo nie polecam tego w lipcu / sierpniu. Wtedy prawdopodobnie będzie nawet spał w ciemno. Bo na dworze. I tyczy się to wszystkich miejscowości nadmorskich.
 

ewisia

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Max napisał:
Poza sezonem spokojnie można jechać "w ciemno". Za to bardzo, bardzo nie polecam tego w lipcu / sierpniu. Wtedy prawdopodobnie będzie nawet spał w ciemno. Bo na dworze. I tyczy się to wszystkich miejscowości nadmorskich.
Ja nie jechałabym w ciemno nawet poza sezonem. Wolę mieć dopięte wszystko na ostatni guzik ;) a jak ktoś juz jedzie to polecam bungalowy w Rowach. Ładne i stosunkowo tanie domki, ale czesto zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Warto jednak próbować, choćby w ciemno ;)
 

krajka7

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprawdź Bungalowy w Rowach. Jest to zespół ładnych domków murowanych, ale ośrodek posiada także domki drewniane. Całośc położona w lasku sosnowym jakieś 400m od ładnej, szerokiej plaży. Domki o różnej wielkości z aneksami, ośrodek zadbany, duży pod względem powierzchnii.
 

lukas3

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja też jadę do Rowów pod namiot. W sumie to na miejscu poszukam jakiegoś pola, bo chyba wybór jest spory.
 
Do góry