Nocleg w Warszawie

paula87d

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, chciałabym zasięgnąć waszej opinii na temat noclegów w Warszawie, czy ktoś z was korzystał z jakiś usług noclegowych w Wawie?? interesuje mnie centrum Warszawy gdyż zamierzam spędzić w Warszawie kilka dni ale muszę mieć pewność że nie trafie do jakiejś nory zabitej dechami i za kolosalną sumę. Słyszałam o Central Apart i o Garda Apartament ale tylko nazwy ale żadnych konkretnych opinii. Proszę o szybka pomoc bo wyjazd tuż tuż :)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Nie daleko od ronda degaula są pokoje do wynajęcia na doby, kiedyś przy okazji wypadu weekendowego do stolicy spałem z ziomkami ulica chmielna czy jakoś, tak tu masz stronę, sprawdź sobie: http://www.warszawapokoje.pl/ Warunki dobre, ceny dosyć niskie, lokalizacja ścisłe centrum.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Nie daleko od ronda degaula są pokoje do wynajęcia na doby, kiedyś przy okazji wypadu weekendowego do stolicy spałem z ziomkami ulica chmielna czy jakoś, tak tu masz stronę, sprawdź sobie: http://www.warszawapokoje.pl/ Warunki dobre, ceny dosyć niskie, lokalizacja ścisłe centrum.

Kwatery sprawdzone z moją panną, przy okazji zeszłorocznego orange festiwalu :p
 

archimedes

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zależy jakiego standardu oczekujesz.. Można się np kimąć w hostel Emma - niedrogo jak na warszawskie warunki
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
zgadzam się, warszawapokoje.pl fajne miejsce na wypoczynek, spełnia wszystkie kryteria studenta ;)
 

wachlarz

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
ja z reguły zatrzymuję się w hostelach, w Warszawie też bym polecała hostele. Dobra cena i z reguły śniadanie wliczone plus ciekawi ludzie, jeśli chcecie kogoś poznać czy pogadać z obcokrajowcami :)
 
I

impresja_switu

Guest
nie no się chyba mieszkania nie opłaca wynajmować. Spokojnie, jak się przyjeżdża na parę dni do Warszawy można wynająć pokój w hotelu, tu na przykład http://hotelatos.pl/pl/ jest schudnie, czysto, miła obsługa, smaczne jedzenie. Jest też tanio, a studenci mają zniżki więc myślę, że to jest dobra opcja dla tych zaocznych.
 
E

Ejan87

Guest
Jak w Warszawie, to tylko Aramis :) mają świetne ceny, nie za wysokie i całkiem przytulny standard. Poza tym hotel jest niemal w centrum i w całkiem tani, jak na taką lokalizację. Poza tym ma dobre połączenie z dworcem oraz z lotniskiem.
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Hotel Metropol - trzy gwiazdy, śniadanie w cenie, około 170 zł / doba, rozciągają dobę bez problemu (np. zamiast 14:00 - 11:00 można liczyć na 06:00 - 16:00 - czyli półtorej doby w cenie jednej).
Chyba, że ktoś preferuje dobre śniadanie i bardzo miękkie łóżko to w centrum pozostaje Marriott ;-)
 
J

jadwinia

Guest
A to też fajna oferta, ale mi bardziej pasuje Atos, który jest w dobrej dla mnie lokalizacji, bo cenowo wychodzi podobnie, jednak miejscówka dla mnie też jest istotna :) z Atosa mogę dojechać i na dworzec i na lotnisko, a bywam tam często ;)
 
K

kobi

Guest
Z własnego doświadczenia polecam wszelkie akademiki studenckie - sprawdzone jedynie w wakacje, gdy nie ma studentów.
 

marko800

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Peach napisał:
zgadzam się, warszawapokoje.pl fajne miejsce na wypoczynek, spełnia wszystkie kryteria studenta ;)
Ostatnio otworzyli nowy lokal na ul. Elektoralnej. Ponoć hostel i wyzywienie, a na dole bar :) Nie wiem, jak im się sprawdzi, ale przez szybkę wygląda naprawdę imponująco, co można zobaczyć na ich stronie - mają fotoalbum wnętrz, więc można od razu ogranąć warunki. Co prawda ceny nie należa do najniższych, ale z tego co widzę - warunki bardzo dobre. W środku tyle miejsca, że spokojnie i jakąś impreze mozna zorganizować. Z takim wnętrze wróżę im, że mogą zaistnieć wśród warszawskich lokali... :)
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Na Elektoralnej faktycznie jest fajnie, tym bardziej, że kwota, za która można spędzić noc jes jak na warszawskie warunki niezbyt wygórowana.
 

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jeżeli masz jeszcze trochę czasu sugeruję zasięgnąć porady ludzi, którzy specjalizują się znajdywaniem noclegów w Warszawie. Warszawa jest olbrzymim miastem dlatego osobiście chcąc zaoszczędzić czas na szukaniu ofert zleciłam to jednej z firm zajmujących się tymi sprawami BiuroNajmu.pl . Za usługę trzeba zapłacić ale załatwiają wszystko dla Ciebie tak jak sobie tego zażyczysz, tzn uwzględniają twoje oczekiwania, a nawet negocjują ceny z właścicielami mieszkań :)
 
Do góry