no wlasnie kiedy moglbym przytulic ? jak to zrobic np.

niecorozny

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
w kinie czy na spacerze ?? chodzi mi o podanie wskazowek bo wydaje mi sie ze stoje w miejscu i nie wiem np. kiedy i jak przytulic czy nie bedzie to zbyt pretensjonalnie ?? i jak moge zaczac jakies pikantne temty z gory dzieki :D:D:D
 

słonko123

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
odległy świat...
w kinie czy na spacerze ?? chodzi mi o podanie wskazowek bo wydaje mi sie ze stoje w miejscu i nie wiem np. kiedy i jak przytulic czy nie bedzie to zbyt pretensjonalnie ?? i jak moge zaczac jakies pikantne temty z gory dzieki :D:D:D
i tu i tu, jak? normalnie - obejmujesz ją dwoma rękoma i przyciskasz do siebie
kiedy? na pożegnanie, na przywitanie itd.
jak nie będzie chciała się przytulać to chyba będzie się odsuwała, nie sądzisz?

a na ostatnie pytanie nie odpowiem :p
 

Absol

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
53°24'N / 2°59'W
Niezły przeskok, z przyjacielskiego uścisku do "niepretensjonalnych" rozmów o seksie :D
Osoba wyżej już odpowiedziała, a jeśli będzie miała jakiej obiekcje co do Twoich uścisków, zawsze możesz powiedzieć, że Ci się słabo zrobiło, i musiałeś się czegoś (kogoś) przytrzymać :D
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Trochę wyczucia:)
dziwnie to brzmi ale musisz po prostu wiedzieć kiedy jest odpowiedni moment czyli np kiedy dziewczyna zwierza Ci się ze swoich problemów mało przy tym nie płacząc to sprawa jest prosta a jeśli to są bardziej wesołe sytuacje to masz już większy wybór... dużo by wymieniać... to przyjdzie samo tylko z kobietami trzeba pewnie i nigdy się nie wahaj jak nie będzie miała na coś ochoty to Ci po prostu to powie albo da w jakiś sposób do zrozumienia:)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
w kinie czy na spacerze ?? chodzi mi o podanie wskazowek bo wydaje mi sie ze stoje w miejscu i nie wiem np. kiedy i jak przytulic czy nie bedzie to zbyt pretensjonalnie ?? i jak moge zaczac jakies pikantne temty z gory dzieki



W kinie tylko po godz. 22.00, na spacerze tylko do godz. 16.00 :p



Czy to poważnie tak trudno wyczuć kiedy jest czas na przytulenie???
Ręce opadają do samej ziemi...
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
ejj no kurde.

tu masz problem bo nie wiesz kiedy przytulić a tu kiedy zacząć pikantne tematy?!
ogarnij się. między jednym a drugim jeszcze jest parenaście innych rzeczy.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Wszyskto jest w przyklejonym temacie. A tak poza tym, to w zasadzie robisz to kiedy i jak chcesz.

J.B
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Czy wy sie dobrze czujecie ?
to juz normalnie skandal,zeby czlowiek nie wiedzial kiedy i jak ma kogos przytulic..
co za głuupi naród,wątpie już w fajnych mezczyzn,pozostali tylko idioci ktorzy nie umieją rozmawiać z dziewczyną,juz nie mówiąc o czynach :/
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
armusienka...
Nie oceniaj całości na podstawie forum (chodzi mi o te działy z "podrywem"), gdzie jest w zasadzie trzy typy facetów:
- potrzebujący pomocy (90% to chłopaki w wieku 12-18lat, więc po nich nie ma się co wiele spodziewać)
- udzielający pomocy: DOBREJ POMOCY, znający się na tym
- udzielający pomocy: złe wskazówki, romantycy wierzący w utopijną miłość, ich rady nie mają wartości

"Fajnych" mężczyzn może nie jest jak grzybów po deszczu, ale są jeszcze prawdziwki.
Nie ograniczaj swych poglądów do tego działu...
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Czy wy sie dobrze czujecie ?
to juz normalnie skandal,zeby czlowiek nie wiedzial kiedy i jak ma kogos przytulic..
co za głuupi naród,wątpie już w fajnych mezczyzn,pozostali tylko idioci ktorzy nie umieją rozmawiać z dziewczyną,juz nie mówiąc o czynach :/


A co Ty tak na NIE nastawiona???
Głupie pytanie, to i głupie odpowiedzi.

I dlaczego naród wyzywasz? Fajnych facetów znam wielu, choć nie mogę korzystać, bo mam Swojego :)

I wcale się nie zgodzę z tezą, że pozostali tylko idioci. Wielu bym znalazła, którzy by tej teorii zaprzeczyli...

Ojjj Krajanko z Mojego Miasta :p
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Przyszła jak do swojego i wrzeszczy ;PP

Ja już zaczynam wątpić w ludzi. Po prostu to jest żenujące że coraz więcej facetów jest pozbawionych normalnych instynktów i umiejętności. Mamy Ci dać instrukcję how-to krok po kroku ? Zaraz posypie się że forum jest od pomagania. Owszem, ale to tak jak w dziale matematyka zamieszczać pytanie o tabliczkę mnożenia.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
co za głuupi naród,wątpie już w fajnych mezczyzn,pozostali tylko idioci ktorzy nie umieją rozmawiać z dziewczyną,juz nie mówiąc o czynach :/
skoro tylko takich znasz to moze tylko na takich znajomych cie stac?
albo moze zgorzchniała jestes bo faceci cie nie podrywaja? ;)
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
touchdown nie przesadzaj, to jest doskonały przykład na to że jest coraz więcej buraków wśród mężczyzn. No ale nie wszyscy na szczęście tacy są.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
ojjj mysle ze generalizacja armusienki była bardziej nieuzasadniona niz moj sarkazm. tu na forum czasami jakis desperat napisze i to zaniza poziom, w rzeczywistosci znam sporo ziomow z odpowiednim podejsciem do kobiety (przez słowo "odpowiednim" rozumie takich ktorzy sie ich nie boja a jednoczesnie nie dymaja przy kazdej okazji)
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
W takich kategoriach jak ta "zaniżanie" jak to ujęłaś jest przedmiotem dla którego została stworzona. Są tu poradniki doświadczonych i pytania niedoświadczonych. Są łajzy, ale też są lepsi. Ale sama spróbuj stwierdzić kogo jest więcej. Może masz to szczęście przebywać wśród dobrych, a ona przebywać w środowisku gdzie są łajzy ?

301 post. !!
 

good hell

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
2
trochę odwagi.
możesz na przywitanie, pożegnanie, jeśli jest smutna.
nie widzę w tym nic trudnego, wyolbrzymiasz sprawę..
 
Do góry