NitroBolon

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
Nitrobolon powoduje tylko efekt puchnięcia który się dość długo utrzymuje.Polecam mocną kreatynę!Pozdro
czy to prawda ze jak wezme nitro to spuchne i za jakis czas to spadnie ..? :/ ( coś jak słaby synthol )
a moi koledzy mowia ze wezma nitro, napuchną i wezmą coś na mase i im to zostanie.... prawda?
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jak beirzesz nitro to tylko po ćwiczeniach mięsień sie bardizej napompuje a i tak potem spada ;) więc tak jak ktoś już doradził dobrą kreatyne! :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
potwierdzam, po skonczeniu kretki proponuje wziac sie za HMB, duzo wolniej dziala ale buduje trwala i odtluszczona tkanke miesniowa
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
:/ poprostu troche sie napompuje , potem choćbym nie wiem co robil to itak nic nie poradze na to ze za jakis czas to spadnie ????
 

2jouman14

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja mam tego nitrobolona i faktycznie sie po nim puchnie. Ja wiem czy to spada? Mi to raczej polowa zostaje ;D Jeszcze jedno, jak to pije, to tym rzygam, okropny smak :D
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Nitrobolon rozszerza naczynia krwionośne poprzez wzmożona ilość NO2. Po przestaniu działania "napuchnięcie" spada, ale za to przez ten czas przez mięśnie przepływa więcej składników odżywczych;

beherit141 - słaby synthol ? LOL to żeś powiedział rónie mądrze co słaby silikon:)
 

mocnyblog

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Nitrobolon rozszerza naczynia krwionośne poprzez wzmożona ilość NO2. Po przestaniu działania "napuchnięcie" spada, ale za to przez ten czas przez mięśnie przepływa więcej składników odżywczych;

beherit141 - słaby synthol ? LOL to żeś powiedział rónie mądrze co słaby silikon:)


dobry post , a z tego syntholu to sie nieźle usmialem


kolego pompa mija , ale o co ci chodzi ?

zeby byc caly czas napompowany ?

pompa jest po to zeby dzieki lepszemu transportowi nutrientów pomaac budowac miesnie

pompa minie ale to co dzieki niej zbudujesz to jest twoje ;)

no tylko ze to trzeba oprocz nitrobolona kupic odzywki uzupleniajace diete , MIEC DIETE

no i wogle cwiczyc z glowa

a wogle to z gatunku tego typu supli polecam creashot activlab leszy skladi cena !

pozdr
 

BadAmstaff

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Chciałbym się dowiedzieć co brać łącznie z Nitrbolonem II by zbudować czystą masę mięsniową jakiegoś gainera, bcaa czy może białko?
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jeśli dieta kuleje to tak, jeśli nie masz diety to nie bierz NBII, bo zmarnujesz tylko...
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ale jeśli nie masz braków w diecie to gainer czy białko są zbędne ;) Jeśli coś tam kuleje to kup "uzupełniacz"...
 

camarox

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
polska
Do nitrobolonu najlepiej jest dorzucić jakąś odżywkę białkową bo bez niej to sam nitrobolon pójdzie bardziej w siłe niż masę.
 
Do góry