Niskie Cisnienie Powodujace Straszny Bol Glowy!

femme fatale

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
mam 16 lat i bardzo niskie cisnienie(95/60), ktore powoduje u mnie straszne bóle z tyłu głowy. jest to dla mnie bardzo męczące i dezorganizuje mój czas, mam problemy ze szkoła, bo czasami nawet nie jestem w stanie wstac z lozka,gdyz bol glowy jest najsilniejszy rano...bylam z tym u lekarza ale nie zapisal mi tabletek,lecz polecil picie kawy. nie lubie kawy, nie chce sie zmuszac do jej picia. moze znacie jakies inne sposoby na podwyzszenie cisnienia? bardzo prosze o pomoc! z gory dziekuje.
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
wydaje mi sie, że lekarz powinien zalecić cos hmmm... porządniejszego? nie wiem jak to ująć... chodzi mi o to, że picie kawy moze doradzić mama czy koleżanka :/
jeśli chodzi natomiast o kawę, to ja też nie lubie i ratuje się witaminkami z kofeina, czyli czyms w rodzaju plusssza -> plusssz active bodajze, IQ, zdrovit itp - tam są wszystkie witaminy + kofeina o ile sie nie mylę :p
ja najbardziej lubię IQ i plusssza, to jedyne preparaty, które jakos mi pomagaja
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja też mam niedociśnienie, moje najniższe to 90/60, ale ostatnio miałam 101/67, także lepiej :) Ja piję kawę. Jeśli jesteś nastolatką, to przejdzie Ci to, a jak jesteś już starsza, to lekarz powinien zapisać Ci jakieś tabletki na podwyższenie ciśnienia, bo wiem doskonale, że to trochę uciążliwe.
 
Do góry