Nikt Nie Bedzie Taki Jak On.

Status
Zamknięty.

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Zostałam zraniona i odrzucona.Czuje sie jak szmata.Co nauczyłam sie znowu ufac i wierzyc w przyjazn,to kolejny raz mnie ktos odrzuca.
Kocham!Placze!Wyje z bólu za nim,a on nie chce gadac,ani powiedziec co sie stało.Przez tyle miesiec wiodcznie igrał sobie z uczuciami moimi.Nie wiem co robic.W jednej chwili jestem wsciekła i chciałabym sie mscic,a wdrugie chwili rycze w niebogłosy.:((((((;(((((((
 

ronja

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witaj
Wiem co czujesz!Ja mam to samo chcialabym sie zemscic i wlasciwie juz to robie.Tylko wiesz zaczynam zauwazac ze ten ktos to poprostu byl prostak i dzieciak jeszcze.Z czasem gniew i bol przechodzi lagodnieje.Ja caly czas zastanawiam sie czy ta "zemsta" mi cos da.I wiesz co nazywam to "nauczka dla niego";) Po tym co zrobie na drugi raz sie zastanowi zanim zacznie "zabawe".Oczywiscie jesli ma co nieco w lepku;>
A jesli chodzi o zaufaniE-JA W TO JUZ NIE WIERZE
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Ja juz nie weim co robic/Dzisiaj wiem,ze warto wlaczyc o przyjazn i staram sie,ale to nie idzie.Jak ktos cie olewa i sie w jednym dniu przestaje do ciebie od razu odzywac,to nie ejst przyjazn.Zranił nie i jeszcze jedna osobe.Wiem,ze to przeczyta,bo w chodzi tutaj na forum.Niech sobie czyta.Nic mnie juz nie obchodzi nic.Nie wierze w przyjazn,ani miłość.
 

Hans

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
WIELKOPOLSKA
Ribanko spokonjnie..... czas leczy rany....
Odszełd niech żałuje, bo to on a nie Ty straciłaś.
Znasz swoją wartośc prawda?
To smutne i przykre wiem. Ale najwidoczniej to nie był prawdziwy przyjaciel...

Głowa do góry, nie zamykaj sie teraz bo możesz stracić coś bardziej wartsciowego....

I żadnej zemsty!. To nic nie da.
Będzie dobrze zobaczyc.

Uśmiechnij sie, głowa do góry...
Pozdrawiam
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
"Zawiedli mnie ludzie których przyjaciółmi nazywalam....
Odebrali resztki złudzeń by wierzyć że przyjażń jest trwała.."

Znasz te słowa prawda Ribanko?To z wiersza .Ja też już nie wierzę w przyjażń,dlatego przytoczyłam te słowa.Nie wierzę.Mnie też zraniono kilka razy,dlatego ja powiedziałam DOŚĆ!! Więcej nie pozwolę się skrzywdzić.Ten kto twierdzi,że jest przyjacielem,a potem bez słowa wyjaśnienia odchodzi,nie zasługuje na miano przyjaciela.To tylko znajomy.Kolejny znajomy na mojej drodze.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wiem jak się czujesz :(
Bo też to kiedyś przeżyłam..
Wiem jak to boli..
Wiem ile można łez wylać.
Wiem, ale jednak się nie poddałam..
Postawiłam na los.
Może on mi go zwróci :(
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Faktycznie... nikt nie będzie taki jak on... bo wszyscy się róźnimy...
Ale będzie kiedyś INNY od niego... i za to go pokochasz :)
Głowa do góry :) Wiem co czujesz bo sam dopiero co dostałem ostrego kopniaka w serce... Milion skrajnych myśli na sekundę... ech...
Najważniejsze by nie otaczać się murem nieufności. Bo wiesz... w obawie przed kolejna raną zadana naszej duszy i sercu możemy przegapić i odrzucić kogoś naprawdę wyjątkowego i wartego naszej miłości...
Będzie lepiej... trzeba tylko w to uwierzyć :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Juz wiem.Nie odzywam sie o niego kilka dni.Ja zateskni,to sam przyjdzie.Nauczyłam sie cos od niego_Od wszystkich ludzi sie cos uczymy.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dokładnie..
Sam poczuje Twój brak.
U mnie to zadziałało...
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
No właśnie to jest najgorsze, ża czasami wiemy, że popełniamy kolejny raz z pełną świadomością błąd który będzie nas potem sporo kosztował ale i tak powtażamy swoje błędy, czasami nie umimy uczyć się na nich :)

Ale na szczęscie nie zawsze :)


No poczekaj jak Cię kocha to odczuje brak, to przyjdzie a jak nie to sie zemścij, żeby nikogo już nie skrzywdził !!!!!

Trzymaj się !!!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Wiecie,powiem wam cos.On ciagle bedzie dla mnie przyajcielem.Nie ptrafie go wykreslic,jeszcze nie teraz i nie potarfie sie ejdnak mscic.Bo ja nie jestem taka jak on.Skoro on sie msci za to,ze kiedys go ktos zostawil dla dziewczyny,to niech sie nie odgrywa na kobietach teraz.
Ja nie ejstem taka jak on.Los go jeszcze za to obdarzy,to zobaczymy._Placze codzoiennie,ale jak mi przejdzie,to juz bede go olewac,bedxzie dla mnie niczym.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Pokaż mu, że jesteś silna :)
Że jesteś górą i nikt nie będzie mieszać cię z błotem..
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Ribana to co przeżyłaś świadczy o tym,że ten,którego tak bardzo darzyłaś przyjażnią jest tego nie wart i pewnie nigdy wart tego nie był.Bawił się twoim uczuciem ja też przeżyłem podobny zawód i mówię kit mu w ucho.Sam siebie jest wart kiedyś zostanie mu zaplacone za zabawę ludzkim uczuciem .On nigdy nikogo nie kochał i nigdy nie pokocha,to samolubny bezuczuciowy malutki człowieczek.Sam zostanie jak palec na tym świecie,bo za takiem postępowaniem kryje się brak rozumienia istoty ludzkiej pełnej uczuć i tych dobrych i tych złych.Jemu tych uczuć zabrakło i nie wiem czy to mu da szczęście .Ty Ribana masz przyjaciół kochającą rodzinę i pewnie nie raz już się rozczarowałaś postawą psełdoprzyjaciół.I na koniec nie mścij się jemu życie zapłaci ,on już to napewno zrozumiał i myślę,że chyba więcej do ciebie się nie odezwię obym się mylil,bo wiem ,że go darzyłaś ogromną przyjażnią i gdyby się do ciebie odezwał to mu wybaczysz wszystko.Ja nie należę niestety do takich za to jak mnie ktoś potraktował nie mam już dla niego miejsca w swoim sercu,to już koniec,nie wybaczę ale też nie mam zamiaru szukać zemsty ,bo nie potrafię się mścić .Pozdrawiam ciebie Ribana i życzę byś miała jak największe grono przyjaciół.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
kristoforo1956napisał:
i mówię kit mu w ucho.
heheh,.
Ribana i życzę byś miała jak największe grono przyjaciół.
Wystraczy jeden(wiesz o kogo chodzi),ale prawdziwy.
Jakoś staram sie juz godzic.Nie ja jedna zostałam zraniona i masz racje Krzysiu:nie bede sie mscic.Specjalnie,by on miał wyrzuty sumienia(moze go chwyca),ze jest takim człowiekiem.
Zrobił przykrosc.Sam to stwarza,wiec niech sie nie dziwi,ze teraz tak pisze.Gdyby tylko chciał,móglby miec przyjaciól,ale on nimi olał.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Pogadac????????????????To powiedz mu to.Bo on sie nie odzywa w ogole.On wchodzi na te forum,to p[owiedzcie mu cos,zeby sie odezwał.
 
F

faithless

Guest
Ten temat tyczy się mnie. Nie jestem doskonały …
Ale co Wy Szanowno Ribano i Krzysztofie powiecie o sobie ???
Może jestem głupim dzieciakiem, czy jeszcze innym
osobnikiem z waszych epitetów !!!
Dopiero teraz dowiedziałem się jakich miałem ”przyjaciół”
O to kilka cytatów z semesów które dostałem od Autorki
tematu (było ich więcej i były dużo ciekawsze ale
niestety je już usunąłem, ale miały bardzo podobną wymowę, czasami gorszą)

Ribana napisał:
wszyscy w ketzrynie sie dowiedza

Ribana napisał:
ze jestes gejem


Na pewno nie jestem ideałem, cóż jak widać po smsach tego typu nie tylko ja …
To się nazywa prawdziwa ”przyjaźni” w wykonaniu Ribany ….

Jestem tylko człowiekiem ISTOTĄ NIE DOSKONAŁĄ !!!!!
 

lilkal

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
nie viem o co vam poszlo
ale - penvnie jezeli byliscie przyjaciolmi to mieliscie miedzy soba mniejszy dystans emocjonalny - i to zapevne bylo przyczyna takich smsov - slova czasami rzucone v zlsoci, smsy pisane v zlosci - one potrafia bardzo zdenervovac - ale trzeba pamietac tez o tym ze byly pisane pevnie przez uczucie goryczy, albo checi jakies zemsty psychicznej, tak na pravde penie byly grozba, ktorej tak napravde ta osoba by nie spaelnila.
a co do odejcia bez slov i olevania - to pevnie bylo taktyka - zeby dac komus cos do myslenia. Ja osobiscie uvazam ze jezeli kogos sie traktuje v ten spsob, ze przestajesz odzyvac nie podajac povodu jest popsrostu..no vlasnie, tak sie nie robi - przynajmniej sie povinno vtedy poviedziec ze uvazsz ze to koniec przyjazni bo poczules sie zraniony itp i ze nie vidzisz szansy na uratovanie tej przyjazni i ze nie zyczysz sobie dalszych kontaktov i prosisz aby druga ososba to uszanovala. tak jest przynajmniej uczcivie.
A teraz \pomyslcie jak oboje sie navzajem krzyvdzicie, nie vierzez zebyscie byli oboje na tyle nie vrazlilvi i pevnie oboje zalujecie ze vasza przyjaznia cos zachvialo - badzcie dobrzy. badzcie dobrymi ludzmi i sobie vybaczcie. To vybaczenie jes piervszym krokiem by byc lepszym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry