Nikon coolpix l23 czy Easypix v527?

Status
Zamknięty.

finally

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Potrzebuję aparatu do robienia amatorskich zdjęć. Chodzi mi o zdjęcia rodziny, imprez, krajobrazu, zwierząt, czasem jakieś mini sesje z przyjaciółmi. Ogólnie oczekuję aparatu do wszystkiego. Lustrzanka jest dla mnie zbyt profesjonalna xD ^^ a poza tym wpadły mi w oko kolorowe aparaty i nie wiem który wybrać. Chętnie wysłucham Waszych porad :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Moim zdecydowaniem zdecydowanie Nikon coolpix l23 - daje Ci większe możliwości, jest bardziej zaawansowany. Teraz lustrzanka jest dla ciebie zbyt skomplikowana, ale jak się zaznajomisz z takim bardziej zaawansowanym kompaktem, to później łatwiej Ci będzie z lustrem. Ewentualnie jeszcze taki fuji
 

finally

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki :)
Dwa dni temu kupiłam tego coolpixa na allegro. Właśnie doszedł. Po krótkim teście doszłam do wniosku że to był bardzo dobry wybór ;)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Gdybym zauważyła temat wcześniej to również zdecydowanie poleciłabym Nikona Coolpix ;) Mój chłopak ma takiego w domu i ostatnio na wakacje zabraliśmy go ze sobą - nie jest to lustrzanka więc jakościowo niektóre zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia ale i tak przynajmniej jest lekki no i do podróży właśnie przez to znakomity. Jeszcze ten model jest niczego sobie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry