Nike Dunk High

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
W jakim sklepie dokładnie? Teoretycznie powinienem ich szukać w salonie Nike, ale jestem pewien, że ich tam nie znajdę.
Obok rynku na Krakowskiej bodajże gdzie są wszystkie sklepy wzdłuż ulicy, niedaleko galerii Krakowskiej, na wystawie w sklepie widziałem (niedaleko terranovy) nie znam się na tych ulicach, ale tam gdzie są te wszystkie sklepiki, kebaby, ulica krakowska to chyba jest :x
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Obok rynku na Krakowskiej bodajże gdzie są wszystkie sklepy wzdłuż ulicy, niedaleko galerii Krakowskiej, na wystawie w sklepie widziałem (niedaleko terranovy) nie znam się na tych ulicach, ale tam gdzie są te wszystkie sklepiki, kebaby, ulica krakowska to chyba jest :x
Hm... krakowska to jest na Kazimierzu, a to nie jest przy rynku... Z tego co wiem to w Krk jedna Terranova jest w Galerii Krakowskiej a reszta to nie wiem :(

Zaraz, znalazłem jakąś Terranove na zwierzynieckiej, to może o tą Ci chodziło? ;> looknij sobie w maps.google.pl czy coś w tym stylu
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Stare miasto, o. tam widziałem na wystawie różne dunki najek ;] terranova jest również na starym mieście, tam gdzie jest pełno tych sklepów koło tego kościoła mariackiego. ;x
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
No patrz, jeszcze nigdy nie zauważyłem jej, jutro się rozejrzę za jakimiś :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
a to Ty z Krakowa ; x zazdroszczę :ninja:
Niestety nie, ale bywam tam bardzo często, to moje drugie miasto :p Ale jeszcze rok i idę do szkoły do krk jeśli wszystko dobrze pójdzie.
A wracając do tematu:
Byłem dzisiaj w Galerii Krakowskiej, nie chciało mi się szukać tego sklepu na rynku :)P) i co prawda nie znalazłem nigdzie 'high'ów' ani tym bardziej 'dunk'ów', ale za to kupiłem sobie 'vandale', tyle, że 'low'y':
http://www.allegro.pl/item415242546_nike_v...d_yessport.html
http://www.allegro.pl/item411836751_najnow..._oldschool.html
W rzeczywistości wyglądają o wiele lepiej, no ale niestety, taki urok zdjęć, tylko kurcze z tego co widzę na allegro to trochę przepłaciłem za nie :p Ale trudno, przynajmniej nie kupiłem ich w ciemno.
Swoją drogą to widziałem w Croppie takie fajne Vans'y (coś w tym stylu, tylko, że całe czarne, bez szachownicy http://www.allegro.pl/item415638075_nowe_s...76_r_44_5.html) ale oczywiście tylko jeden rozmiar mieli :/
 

powerofflower

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja kupilam swoje naje w usa, ale za pomoca znajomych ktorzy teraz tam mieszkaja. Sama zaprojektowalam sa kolorowe i niepowtarzalne bo dodatkowo sa podpisane fabrycznie moim nickiem :p czyli POWEROFFLOWER. dzieki temu wszystkiemu jestem przekonana ze nikt na swiecie takich nie ma :p a w sumie zaplacilam za nie 300zł bo akurat dolar byl za 2zł :p
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
A najlepiej takie ;)

nike-dunk-custom-01.jpg
 

PiterS

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema wszystkim ;]
forest_guru

:cenzura: jest ten model jak on sie nazywa ?

Pisaliscie ze w Poznaniu mozna dostac nike dunki gdzie ?
 

jarekpeperoni

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
79
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Około miesiąca temu były w sklepie na półwiejskiej dokładnie na przeciwko starego browaru.Nie wiem jak się ten sklep nazywa ale ma takie zejście do podziemi
 

natalia19

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja kupilam nike dunk na allegro

nikedunk.prv.pl

co jakis czas jest dostawa i marjolka wystawia buciki

buty sa naprawde swietne, mega odjaaaaazd!!!!

pozdrawiam ; )))
 

mateush90

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
PoznaŃ
witam, może mi ktoś podać strony z europy np Wielka Brytania ze sklepami z tymi butami? chciałbym sprowadzić sobie ale nie wiem skąd dokładnie.. :) byłbym wdzięczny..
 

CienMilczacegoOkaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
32
wiec poszukaj na allego ;) sa kolesie ktorzy sprowadzaja takie buty ;) lub ebay ;) przynajmniej ja tak zawsze robie
 
Do góry