Nigdy nie ufaj cieniom

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przypomnienie dotychczasowego przebiegu sesji.

Żeglarz Sale i rycerz Igranhen są częścią najemniczej kompani. Pod pieczą kilku zbrojnych mają dostać się do druidzkiego lasu Zargamannon. Tam według ostatniego zwiadu, owi osobnicy parają się nową, niebezpieczną formą magii. Dowodem miała być skrzynia znajdująca się w nieprzebranych gęstwinach lasu, która emanowała dziwną energią. Z czasem wędrówka owocowała w niecodzienne wydarzenia. Te zmuszały co bystrzejszych najemników do przemyśleń na temat natury ich pracodawców. Na pewnym pewnym odcinku kompania została zaatakowana i rozdzielona przez orków. Wspomniana dwójka wraz z niejakimi Tianą, Richardem i Devosem trafili na własną rękę do miasta Somnat. Tam też spotkali się ze zbrojnymi prowadzącymi ich niedawną eskapadę. Mronoque i Mick bo tak się zwali owi zbrojni, zaatakowali Tianę i Richarda. Dopiero po zwycięskiej walce sytuacja zaczęła się klarować. Byli najemnicy odnaleźli przy ciele ich przyjaciół list, który świadczył iż ci byli szpiegami mającymi wypadać prawdziwy cel wyprawy. Tymczasem do kompani dołączyli Margodczycy uciekający od wojny - Wulzo i Nadia wraz z towarzyszącą im elfką o imienu Quloe. Świeży trop naprowadził drużynę do arcykapłana Somthe. Ten wytłumaczył im, że zarówno polegli towarzysze jak i on, należą do Bractwa Srebrnej Gwiazdy. Bractwo jest na tropie cieni, czyli grupy używającej trzeciego rodzaju magii. Jak podejrzewa, to właśnie ona zmienia naturę świata i sprawia, że strony konfliktu Narean - Karraesh walczą coraz zacieklej i bardziej chaotycznie. Istnieją domniemania, że moc cieni wpływa na żywe stworzenia, pobudzając u nich zaślepiającą agresję. Tymczasem część zbrojnych, jaka przeżyła te wydarzenia, ponownie zarządziła nową wyprawę do lasu Zargamannon. Somthe wybiera nadmienioną drużynę ze względu na nowo odkryte, wieszcze zdolności Quloe i Igranhena. Ci podążają śladem eskapady. W możliwie pokojowy sposób mają wybadać prawdziwe intencje zbrojnych i druidów, a przede wszystkim dowiedzieć się kim są cienie.

Dodatkowe pytania odnośnie fabuły kierować w tym temacie. Poza tym, podczas prowadzenia sesji czasem będę umieszczał krótkie odnośniki, tłumaczące niektóre zagadnienia.

Ilość złota
Haggard - 15 zł, 7 s
Uzurk - 6 zł
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Witam, tutaj również muszę Was przeprosić (patrzcie temat o mej sesji dla szczegółów). Jakoś nie widzę jakbym miał funkcjonować tutaj pisząc raz na tydzień więc obawiam się, że chyba musiałbym odpaść, przynajmniej do października - no, chyba, że również zwolniliście tempo :p Na razie
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jacobbs i przyszła osoba wchodzą za KdVera i Lavenę. Zmuszony jestem z nich zrezygnować z powodu ciągłych nieobecności (choć było miło).
Już pisałem o tym. Niestety Ci podziękuję. Po pierwsze mamy komplet, po drugie gdybyś pisał co tydzień, a reszta co dzień to nastąpiłaby zbytnia dysproporcja.
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
szkoda... wiec milej zabawy. Swoja droga - pisalam, ze przez 2 tygodnie nie dam rady byc, bo nie ma mnie w Pl,a poza tym staralam sie pisac az na dzien badz 2.
No ale coz... W razie jakby pasowalo Ci powrocic do watku z moja postacia to daj znac ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Widzę wreszcie jesteśmy w komplecie. Dziś jak dam radę to napiszę, najpóźniej jutro.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przypominam, że możecie przeszukiwać ciała (i różne fanty znaleźć).
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Przepraszam, że rzadko wpadam na sesję, ale jestem na wczasach. Byłem cały tydzień, jutro wracam i wieczorkiem już usiądę na swojego kompa ;) Teraz jest ciężko. Laptop i net 256 kb/s... Ale daje radę ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ale koszmar miałem. śniło mi się, że jak wstałem rano sprawdziłem czy forum jest już aktywne, i było, ale żadnego tematu nie było, całe czyste xD jestem, forum mi już ładnie działa, wracam do gry :)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Heh, nie powinniśmy już kończyć sesji? Nasza jest chyba najdłuższa z działu RPG :D
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
My z Morionem już kilka miesięcy gramy. Ty grasz dopiero kilka tygodni, nie dziwne więc, że ci się nie nudzi ;D A potem Caleb zrobi "Nigdy nie ufaj cieniom cz.2" i wtedy będą jaja :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Spokojnie, zdaję sobie sprawę, że sesja jest długa. Jacobbs i Bishop dołączyli później, więc jasnym jest, że przyjdzie im krócej uczestniczyć w intrydze.

Tak czy inaczej już niebawem kończymy, tyle mogę rzec.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nagły wypadek, komp mi się zwalił, informatyk trzymał weekend, kase wziął, a ja sam doszukałem się problemu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wczoraj prawdę mówiąc się nachmieliłem, dziś mam sesje na żywo i już się nie wyrobię.

Widzimy się jutro.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Czas na końcowe rozwinięcie postaci. Przeżyliście swoje i macie pewien bagaż doświadczenia. Teraz możecie go urzeczywistnić. Bati i Morion mogą wydać dwa punkty na rozwinięcie którejś ze statystyk. Jacobbs (po walce, o ile przeżyje) i Bishop po 1 punkcie. Rozwinięcia deklarować tutaj.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Siła jest jest głównym atrybutem na którym opiera się walka Sale'a, zręczność, bo mu jej mało.
czy dwa na jedną muszą być? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry