nigdy nie ubrałbym...

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
co jest nie tak w dresach?
Nie chcę nikogo obrażać bo każdy z nas kieruje się tutaj własnymi gustami i upodobaniami, ale dresy kojarzą mi się z blokersami żłopiącymi piwsko pod moim blokiem, czyli łepkami mającym zazwyczaj IQ marchewki. :/

... poza tym, jak już ktoś ładnie argumentował, należą do tych w których pełno miejsca na wzwód ... :sexy: a ja jestem raczej masochistą więc odpada ... :lol2: :lol2: :lol2:
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
To widzę zakompleksione troszeczkę to nasze męskie społeczeństwo... Ja założyłbym prawie wszystkie rzeczy z w/w, typu japonki, dresy, rurki, kapelusze - po prostu trzeba mieć gust, znać umiar i zastosowanie, żeby nie chodzić zimą w klapkach.

Natomiast nigdy nie ubrałbym stringów, nawet tych męskich. Mam kolegę, który je nosi i skutecznie obrzydza szatnie przed meczami. Rozumiem jakieś zabawne gacie przy bliższym kontakcie z drugą połówką, ale nie stringi na co dzień.
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
nigdy nie założę czegoś co nawiązuje do emo (to już subkultura?)
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Rurek, nigdy, za nic, bym nie założył
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Buuuhhhaaahhhaaa ... :lol2: :lol2: :lol2: pozdrawiam wszystkich antyrurkowców !!! :eek:k2:
 

koleśś

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
hahah :D
zdecydowanie odpadają szelki podtrzymujące gatki o.o oraz koszulka do pępka :D
ale to bardziej wieśniackie niż "niemodne" :p
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
szerokie spodnie te co Skate nosza i ortalionu
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
żadnego ciucha firmy CIPO&BAXX ;D
10/10 :D
no i białych skapretek+sandały. poza tym wszystko inne jak się dobrze połączy to dobrze wygląda, nawet jak w czymś nie chodzę to nie znaczy, że tego za fajne nie uważam.
nigdy nie założę czegoś co nawiązuje do emo (to już subkultura?)
a ja bym założył, w właściwie zakłądam codziennie dzinsy rurki, tylko że nie mam nic z żadnym emo wspólnego, po prostu niewiedza Polaków sprawia że na każdego w rurkach mówią emo :D

" i tych takich raperskich chust na głowę o.o"
te chusty są okropne wyglądają jak pończochy na głowie, nigdy nie zrozumiem ich fenomenu wsrórd czarnych.
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
Nie uważam, że Ci, co noszą rurki są emowcami. Mam kolegów (nie emo) co noszą rurki i co z tego? Nie napisałem, że rurki to atrybut tejże subkultury.
Po prostu nie ubrałbym żadnych obcisłych koszulek (czarnych czy tam fioletowych), żadnych czaszek, czy kolczyków (w mojej szkole jest banda emoków, z których jeden nosi kolczyki w kształcie żyletek. Nie wiem czy prawdziwe, bo do takiego ścierwa się nawet nie zbliżam.)
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
ja tam do rurek nic nie mam. wczoraj na dyskotece koleś miał na sobie takie plastikowe klapki i do tego niebieskie skaroetki. Draaamat!:D
ja np. nie założyłbym obcisłej różowej koszulki, ani nic tego typu.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Buuuhhhaaahhhaaa ... :lol2: :lol2: :lol2: pozdrawiam wszystkich antyrurkowców !!! :eek:k2:
Słuchaj tutaj nie ma co pozdrawiać i udowadniać wyższość jednego nad drugim, ale uważam żeby się nie wygłupiać rurki powinni zakładać goście którzy będą w nich przyzwoicie wyglądać, a nie takie 'leszcze' 50kg co wygladają na metro w obcisłych koszulkach w serduszka, bo to moim zdaniem obciach.
Jakiś czas temu kupiłem rurki ale w nich nie chodzę bo jestem dość wysoki i wyglądam jak bocian :p
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Szerokich spodni, bluzy trzy rozmiary większej, koszulki po kolana i czapki jak hełm !
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Po głębszym zastanowieniu nie założyłbym też obisłej koszulki, ale też 2 rozmiary większej i takich też spodni. Jeszcze nie bardzo różowej koszulki, ogólnie różowych ubrań.
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
" i tych takich raperskich chust na głowę o.o"
te chusty są okropne wyglądają jak pończochy na głowie, nigdy nie zrozumiem ich fenomenu wsrórd czarnych.
Ja akurat mam taką i o tyle jeśli założyć tylko hustę to wygląda to co najmniej śmiesznie, ale pod czapke daje świetny efekt
A osobiście nie założył bym rurek, obcisłych rzeczy
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Chusty zostały wymyślone po to żeby włosy się pod czapką nie wycierały i nie powinno się ich nosić bez czapki
 

stolar7

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Skarpetek do japonek <lol> Po pierwsze to nie wygodne, po drugie do wieśniacko wygląda. A znam takich co tak chodzą. :zamknijoczy:
 
Do góry