nigdy nie ubrałbym...

czarlish

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja nie założyłbym butów w szpic, do tego białych z klamrą,
albo np. sandałów i skarpetek :)
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
ja nie założyłbym butów w szpic, do tego białych z klamrą,
albo np. sandałów i skarpetek :)
Buuuhhhaaahhhaaa :lol2: skarpetki i sandały ... takiego zestawu też nigdy bym nie założył. Trzeba być niezłym laciem, żeby tak wyjść na miasto, hehehe ... Cóż, myslę że nigdy nie założyłbym przesadnie szerokich ciuchów oraz dresów. :/
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Nie założył bym niczego /butów, skarpetek, spodni, bluzy itd./ z elementami różowymi... :bag: Jakoś źle mi się ten kolor kojarz :p
O tych skarpetkach i sandałach to już nie będę wspominał <lol> A zdarzają się tacy :sciana:
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Skarpetki i sandały ... :bag: choć ostatnio widziałem ekstremalne połączenie białych skarpetek z japonkami :mruga: różne rzeczy się zdarzają, ale takiego zestawu bym z pewnością nie ubrał :D
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Kapelusza. Fakt, w ogóle nie lubię nakryć głowy, zimą noszę czapkę, jak pada to kaptur, czapkę z daszkiem niby mam, ale nie uzywam jej. Ale kapelusz jakoś mnie szczególnie odrzuca.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nigdy nie ubrałbym... czegoś, co mi się nie podoba :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
nigdy nie ubrał bym obcislej koszulki wciągnietej do spodni i wielkiej klamry od paska od spodni do tego... jak dla mnie porazka... :bag:
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Powiem Wam, że ostatnio oglądałam rozmowy w toku (temat o ludziach z klasą albo coś takiego) i tam był stylista, który nie dość że miał na sobie sandały i skarpety (do garnituru!) to jeszcze powiedział że wszystko zależy od sytuacji i jest to dopuszczalne rozwiązanie (oczywiśćie ni do krótkich spodenek)
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
sandały i skarpetki
(jak ten słynny Paweł Jumper z Unisławia :D)

koszulka w środku spodni

sweter w renifery (w ogóle nie lubie swetrów)

skarpetki podciągnięte pod kolana :bag:

dla ciekawych Paweł Jumper

KLIK
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Trzeba przyznać że ładne zatacza koła po zaliczeniu tej gleby, hehe ... :lol2:

Swoją drogą, popieram zdanie że skarpetki podciągnięte na maxa wyglądają obciachowo i wieśniacko. O koszulce w spodniach nie wspomnę ... Dodam jeszcze że niektóre sztuki podciągają też spodnie za wysoko. Zupełnie jak Ędward Ącki z TVN'u ... :D
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Ja nigdy bym nie ubrał czapki, kaptura itp. rzeczy... Poprostu nienawidze tego :p Po pierwsze: Psuje mi fryzure (nawet jak nie jest na zelu xD), po drugie: jakos dziwnie sie czuje jak mam jakies nakrycie głowy,
a i przez cały rok chodze bez niczego na głowie xDDD
 

Belth

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Japonki i skarpety

czarnych skarpetek

kiedys bym powiedzial ze nigdy nie zaloze rurek, teraz powiem ze nigdy nie zaloze spodni skate :p
 

Griffo

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Czego nigdy nie ubiorę:

Prze wszystkim DRESÓW, nie wiem jak można to nosić, poza salą gimnastyczną czy siłownią

-Sandałów z skarpetkami<nie mówię o japonkach bo to kapcie nr.1 po domu x.x>

- Głębokich portek, i spodni podciągniętych pod samą szyje bo to tragedia, szczególnie w pierwszym przypadku wygląda to tak, jakby ktoś w nie narobił.

- Bokserek z Hellow Kitty..., i innych wymysłów porąbanych ludzi, wliczając w to kolorowe rurki albo koszulki o oczo******* kolorach

- Łańcuchów od huśtawek i innego kozackiego sprzętu z Castoramy na szyje czy do spodni.

- Czapek z daszkiem, zimowych, kowbojskich i sombrera xD <kapelusze klasyczne górą!>, i tych takich raperskich chust na głowę o.o

- Boskich "najaczy" "addików", które świecą się jak psu jajca podobnie z lakierkami

- Koszulek typu : "Biała siła, biała krew" i innych rasistowskich, nietolerancyjnych badziewi

- Kostki <plecak>, jeśli to można liczyć do zakładania bo mi się nie pobają ale nie mam nic do ludzi, którzy je noszą

Lista nie zamknięta ale jest tego multum o.o tylko przykłady xD
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
modamoda269.jpg

modamoda274.jpg
koleś w środku ;D
modamoda280.jpg
takiej koszulki ;D
modamoda287.jpg


:cenzura:a wy:cenzura:ało mi obrazki
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Raczej nie włożyłbym na siebie takich obciachowych rurek gdzie nie ma miejsca nawet na wzwód :p :p
 
Do góry