Niewyspany

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Greegu masz troche racji. Jestem alergikiem i to dosc zawaansowanym mam tez bradykardie, czyli spowolniona akcje serca - mysle ze naprowadziles mnie lepiej niz lekarz u ktorego bylem i powiedział, ze w moim wieku to normalne ;) Dzieki za rady.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Zwykły napój izotoniczny, nie widziałem w składzie nic niepokojącego ;)
 

Sweet_Honey

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
Dajcie spokój z tą narkolepsją- przeciez ta choroba objawia się nagłymi "atakami" snu w ciągu dnia, czy przy obiedzie, więc to można wykluczyć ;)
a może śpisz w złej pozycji/ łóżko jest za twarde lub zbyt miękkie? od ułożenia kręgosłupa też zależy, cz się wyśpimy.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Bardzo dużo zależy od odżywiania. Dostarczanie organizmowi tyle pokarmu ile potrzebuje (w sensie odżywczym a nie np. 3 posiłki dziennie + przekąski)plus picie 1,5 litra wody dziennie (koniecznie niegazowanej i bezsmakowej, może byc przegotowanej)wystarczy. Jednak kto dzisiaj, patrząc na to co je/jje[?] zastanawia się co tak właściwie dostarcza do organizmu??Prawidłowa odżywienie organizmu da nam nie tylko energię ale i inne kożyści...
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jednak kto dzisiaj, patrząc na to co je/jje[?]

Je ;)

Ja patrzę, nie zjem czegoś dopóki nie sprawdzę jaki ma skład mniej więcej :p Takie zboczenie "zawodowe"...

Taki mały OT...
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Nie noe bez przez przesady tej narkolepsji nie mam. ale rzeczywiscie nigdy nie jem tak jak jest sie powinno zazwyczaj sniadanie jem pozno w wakacje to ok 12 pozniej obiad ok 16 i kolacja ok 20. Jakos nigdy nie przywiazywalem wagi do tego co jem - jem to na co mam ochote.

Co do pozycji spania i wygody lozka. Mysle, ze łozko mam zbyt miekkie, ale za to bardzo wygodne ;) Sam juz nie wiem sporbuje sie ustatkowac z jedzeniem, doborem witamin, spaniem. Wiadomo, ze efektow nie bedzie juz na drugi dzien, ale po jakims czasie mam nadzieje, ze zadziała.

Dzieki za opinie :)
 
Do góry