Niewyobrażalna ilość sms.

Status
Zamknięty.

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
13-letnia Amerykanka zszokowała swoich rodziców, gdy wyszło na jaw, że przez ostatni miesiąc wysłała prawie… 15 tysięcy SMS-ów - informuje "Daily Telegraph".
Ojciec Reidy Hardesty był mocno zdziwiony, gdy zobaczył rachunek za telefon swojej córki.

- Początkowo śmiałem się i myślałem, ze to jest niemożliwe – opowiada 45-letni ojciec dziewczynki.

Mężczyzna natychmiast zażądał od firmy telekomunikacyjnej szczegółowego rachunku.

Firma dostarczyła go na ponad... 400 stronach - pisze "Daily Telegraph".

Jak się okazało 13-latka większość SMS-ów wysłała do czterech przyjaciół, którzy podobnie jak ona uwielbiają tą drogą komunikować się między sobą.

źródło: onet.pl

Co wy o tym sądzicie?
 

pisarka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
musiala miec niezle wycwiczone palce hehe a tak w ogole lepiej zadzwonic, niz pisac. Chyba ze przesylali sobie lancuszki hehe A w ogole to najlepiej spotkac sie na zywo :p
a tak poza tym to musiala miec bardzo tanie te smsy :p
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
15 tysiecy? I to jest wielkie halo o to? To jest tylko 500 smsow dziennie. Mam kolege, ktory w wolne dni wysyla po 600, a tak normalnie w dni szkolne ok 300. I to do jednej osoby.

Ja tez nie przepadam za smsami.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No i już myślałam, że 800 sms na miesiąc to jest wyczyn.
A ty dziś przeczytalam coś takiego.
 

Dziarski

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Omg, 15 tyś. sms ... Ja przez 2 lata wysłałem 1770, bo wole dzwonić (Ponad 300h przez ostatnie 5 miechów), ale żeby tyle sms nawalić w ciągu miesiąca :eek: Masakra!
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
ja tylko piszę smsy...
z dwóch numerów żeby smsów starczyło z abo :D
nie cierpię z kolei dzwonić...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Kiedyś pisałem dużo smsów teraz jak coś od kogoś chce to dzwonie a 15 tys. w mc to ogromna przesada <_<
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
u mnie zalezy jak sie ulozy. czasem pisze na maxa duzo, a czasem praktycznie nic. chociaz w sumie ostatnio w wiekszosci dzwonie. ale te 15tys. to juz chyba przesada :D
 

GreenBallz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mi się tam nie chce pisać SMSów, zdecydowanie wolę zadzwonić. Z jednej strony podziwiam za taką umiejętność :p, ale współczuję rodzicom...kochana córeczka pewnie nieźle ich spłukała :|
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Od 21 grudnia do 20 stycznia wyślę około 2000 sms.
Czasem to już mnie kciuki bola.
Ludzie, ktorzy mają 36.6 tyle nie piszą co ona.
A co do tej laski, to czytałam gdzieś potem, że ona miała jakąmś tam promocję wysyłania darmowych sms w nieograniczonej ilości. Gdyby tak nie było to rodzice musieliby zabulić 3000 $
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Dziwie sie ze jej kciuki nie połamały sie i odciski na palcach nie porobiły. Ale mnie by łeb bolał od samego tego czytania tych esów :p
A co do rodziców dziewczyny to jestem pewna że pożyczke musieli brac :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry