Nietypowy upominek :)

Marshallek

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,

Amatorsko zajmuję się pisanie wierszy...kobieta, w której się kocham wie o tym i podoba jej się to :) Powiedziała, że jak będę miał czas mam coś napisać :)

Sprawa ma się tak..w sobotę jadę do niej i zamierzam powiedzieć jej, że ją kocham, ponieważ do tej pory tego nie powiedziałem jej :)
I mam taki plan, żeby napisać wiersz i wręczyć jej osobiście na kartce..oraz powiedzieć, żeby otworzyła w domu ;)
Tylko mam dylemat..jakiego rodzaju najlepiej kartka ma być i czy samo to wystarczy...czy dodać coś jeszcze.
I tutaj liczę na Waszą pomoc :)

Pozdrawiam,
Marshallek
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Napisz jej to na papierze toaletowym... ja zawsze na WC lubię CKM czytać... z racji, że ona jest kobietą to poczyta Twój wierszyk.

Ogarnij chłopaku. Nie mów jej, że jej kochasz, bo może to wykorzystać i będziesz cierpiał.
 

Marshallek

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Oby dwoje przeszliśmy przez podobne doświadczenia i uwierz mi, po takim czymś nie ma się ochoty na łamanie serc :)

Pytam poważnie..że tak powiem, już postanowione :)
 

Sholek

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Oby dwoje przeszliśmy przez podobne doświadczenia i uwierz mi, po takim czymś nie ma się ochoty na łamanie serc :)

Pytam poważnie..że tak powiem, już postanowione :)

ja swojej dziewczynie do portfela kiedyś coś takiego wrzuciłem, troche była zła, że jej grzebałem, ale mile zaskoczona, nosi go ze sobą do tej pory
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Może lepiej jednak tylko do torebki, bo z tym portfelem to taka lekka przesada - przynajmniej ja bym się wkurzyła. Kobieta nie lubie jak Jej się w torbie grzebie. To intymne miejsce, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak. Zrób z tego malutki pakuneczek i po prostu wrzuć :). A papier? Ja bym chciała dostać takie coś na jakieś ładnej papeterii i najlepiej napisane piórem ;). I jakiś osobisty ślad. Może linii papilarnych palca?
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Kobieta nie lubie jak Jej się w torbie grzebie.
Nie wiedziałem, że tutaj ma znaczenie to- co kobieta lubi, a co nie...
A jeśli kobieta lubi dostawać w twarz- to ja muszę jej w ryj strzelić?
Niech chłopak robi co tylko chce...


Co do pomysłu- nadal jest beznadziejny.
 

ArtGirl

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Powinieneś powiedzieć jej to prosto w twarz a wiersze pozostaw na później jak będziesz już rozgrzewał wasz związek.
Ale jak już to lepiej wrzuć wiersz tylko do torebki bo dalej to już tylko ją zdenerwujesz.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Nie wiedziałem, że tutaj ma znaczenie to- co kobieta lubi, a co nie...
A jeśli kobieta lubi dostawać w twarz- to ja muszę jej w ryj strzelić?
Niech chłopak robi co tylko chce...


Co do pomysłu- nadal jest beznadziejny.
Nie nam oceniać kolegę. I nie nam wchodzić w gusta dziewczyny. To że Ty byś nigdy nie zrobił czegoś takiego, nie oznacza, że to jest od razu beznadziejne. Nauczmy się tolerancji i szacunku wobec innych.

Ja nie bardzo Cię rozumiem, Adamie, tu chyba głównie chodzi o Kobietę. To wszystko przecież dla Niej. Poza tym, powiedz, kto lubi dostawać po twarzy?

Skoro założył tutaj temat, to chce, żebyśmy mu poradzili. Jakby miał konkretne plan co zrobi - to tak, niech robi co chce, ale on chciał usłyszeć opinię innych.

Autorze tematu, i jak? Możesz napisać jak się skończyła cała historia?
 

klaud1aa

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zrób jak uważasz, warto zatryzykować ale najpierw zobacz to www.[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport]/site/457news
 
Do góry