Nieszczęśliwa miłośc

Manilusia

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bartek. To on. Zakochałam się w nim mimo woli, ale jak już się rozkręciłam to szalałam na jego pnkcie. Jest wysoki, nie najprzystojniejszy, ale ładny i ma coś w sobie takiego.....urzekającego. Najgorsze jest to że największe lalunie w szkole mu się podobają i wzajemnie.Wiem, że mam tylko 13 lat i że może w gimnazjum kogoś fajnego spotkam,ale, aleja za nim szaleję. Zakochuje się w każdym jego ruchu, geście. Pomyślicie że jestem wariatką?? Ja nawet nie chciałam się w nim zakochać. Samo wyszło. I co mam robić??
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
;O
tak, tak. dziewczyno masz 13lat, jeszcze przed Tobą kuuuuuupa czasu i na miłości i na inne przygody. zajmij się czymś pożytecznym.
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
Bartek. To on. Zakochałam się w nim mimo woli, ale jak już się rozkręciłam to szalałam na jego pnkcie. Jest wysoki, nie najprzystojniejszy, ale ładny i ma coś w sobie takiego.....urzekającego. Zakochuje się w każdym jego ruchu, geście. Pomyślicie że jestem wariatką?? Ja nawet nie chciałam się w nim zakochać. Samo wyszło. I co mam robić??
kochana odrózniaj miłość od zauroczenia. Masz 13 lat i to co opisujesz to oznaki ZAUROCZENIA. Może traktuj go po prostu jako kolegę. Wtedy zobaczysz jaki naprawdę jest i czy wogóle jest sens widzieć w nim takiego naj naj.
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
To nie jest miłość. A poza tym znasz go dobrze?;/ Wiesz jaki jest na prawdę?
masz 13 lat jeszcze setki razy będziesz czuła coś takiego do innych chłopców
 

LadyDoom

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Ech, pamiętam jak ja miałam 13 lat BB) Szalone czasy, a ile nieszczęśliwych miłości... Chyba moda jakaś na to była, bo płakałyśmy całą osiedlową paczką, równiutko, a tylko patrzyłyśmy by któraś przypadkiem za słabo albo za mocno nie cierpiała :D Spokojnie! Żyj, nie tnij się, rozmawiaj z nim, flirtuj albo olewaj, a za jakiś czas będziesz wszystko ze śmiechem wspominała :p
 

Manilusia

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziękuje za wszystkie wskazówki i pocieszenia. Lepiej mi już. Mam nadzieję, że nie będziemy razem w klasie w gimnazjum.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nawet jak bedziecie chodzić do tej samej klasy to co stanie się złego -przecież Cie nie zje . Bedziesz miala okazje go poznać spędzajac z nim wkoncu prawie caly dzień - zobaczysz jak sie zachowuje na przerwach , jaki jest w stosunku do nauczycieli , znajomych z meskiej paczki , dziewczyn z klasy . Moze nie jest taki idealny jak Ci sie wydaje ?
Zirytuje Cie w nim jedna drobna wada a to całe zauroczenie szybko pryśnie .
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Nie raz się zauroczyłem w kolezankach :p Poznaj go i zaprzyjaźnij się z nim ;P Wtedy to zobaczysz jaki on jest, poznasz go i może to się przerodzić w związek. Tak, tak... Ciekawe jak to musi wyglądać...
Doświadczony 12-latek daje rady niedoświadczonej 13-latce
Powodzenia! :D
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Rozkoszne :p . Któż z nas przez to nie przechodził, dziś już nawet nie wiem co się dzieje z dziewczyną która była pierwszym obiektem moich uczuć. :D . No nieważne, zauroczyłaś koleżanko i lepiej zacznij się do tego przyzwyczajać bo weszłaś w okres w którym takie rzeczy są na porządku dziennym. Poczekaj chwilę niech się jakiś inny koleś koleś pojawi, ot chociażby w nowej klasie w gimnazjum. Koleżanki będą pytać "a co z Bartkiem?" a ty na to z otępiałym wyrazem twarzy "z jakim Bartkiem?". :D Każdy to przerabiał, teraz twoja kolej :D . Rada prosta nie przejmuj się tym wszystkim tak bardzo bo na zawał padniesz. Traktuj go jak kolegę i ot wszystko. Na miłości jeszcze przyjdzie czas.
 

sylweczka008

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
kielce
Co Do Nieszczęśliwej Miłości !
Gdzieś z Rok Temu Poznałam Super Chłopaka
Było Wporządku !
Dopóki Ktoś Sie Nie Wtrącił
A Mianowicie Moja Dobra Koleżanka !
Odbiła Mi Tego Chłopaka !
Ja Nadal Nie Potrafie O Nim Zapomnieć !
Wszystko Mi Go Przypomina .
Jakby Jakiś Nieszczęśliwy Los !
Podkładał Mi Jakieś Rzeczy Zwiazane Z nim !
Ten Chłopak Ma Na Imię Marek
Np.Wyjeżdżając Na Truskawki Czy Gdziekolwiek
Napotkałam Po Drodze Firme O Nazwie Marex
Kierowca Busa Miał Na Imię Marek
Na Tańce Zapisał Sie Marek ..itd.
Nietstey Ostatnio Poznałam Innego Chłopaka
Tak Wyszło Że On Strasznie Chciał Być Ze Mną
Ale Ja Nie Potrafiłam Sie W Nim Zakochać
Ponieważ Nawet Jego Zachowanie Przypominało
Mi Marka !
Nie Wiem Co Zrobić Żeby Mi Przeszło !
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Manilusia spotkalo cie zauroczenie to fajna sprawa motylki w brzuchu itp ja tez w twoim wieku miewalam takie zauroczenia zazwyczaj nawet nie mowilam o tym obiektowi swoich westchnien :] , ciesz sie tym puki jestes mloda bo to fajna sprawa i potem jest co wspominac i z czego sie smiac pozdrawiam.

Co Do Nieszczęśliwej Miłości !
Gdzieś z Rok Temu Poznałam Super Chłopaka
Było Wporządku !
Dopóki Ktoś Sie Nie Wtrącił
A Mianowicie Moja Dobra Koleżanka !
Odbiła Mi Tego Chłopaka !
Ja Nadal Nie Potrafie O Nim Zapomnieć !
Wszystko Mi Go Przypomina .
Jakby Jakiś Nieszczęśliwy Los !
Podkładał Mi Jakieś Rzeczy Zwiazane Z nim !
Ten Chłopak Ma Na Imię Marek
Np.Wyjeżdżając Na Truskawki Czy Gdziekolwiek
Napotkałam Po Drodze Firme O Nazwie Marex
Kierowca Busa Miał Na Imię Marek
Na Tańce Zapisał Sie Marek ..itd.
Nietstey Ostatnio Poznałam Innego Chłopaka
Tak Wyszło Że On Strasznie Chciał Być Ze Mną
Ale Ja Nie Potrafiłam Sie W Nim Zakochać
Ponieważ Nawet Jego Zachowanie Przypominał
Mi Marka !
Nie Wiem Co Zrobić Żeby Mi Przeszło !
postaraj sie spedzac czas z przyjaciolkami, i nie myslec caly czas o tym chlopaku, bo zwariujesz zajmij sie czyms co sprawia ci frajde.pozdrawiam
 

Satanka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Przejdzie Ci nawet nie bedziesz wiedziała kiedy wpadnie Ci zaraz w oko ktos zupełnie inny przynajmniej ze mną tak było ;d


Pozatym nasz jeszcze baaaaaaaaaaaaardzo dużo czasu na miłosc i na nowe znajomosci :D
 

Ditti

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzie mnie poniesie ;)
jak byłam w twoim wieku to tez miałam takie zauroczenia, bo miłośc to nie jest. :p
Teraz są wakacje za chwile zobaczysz kogoś nowego i o tamtym chłopaku nawet nie pomyślisz.
 

xAgax

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
..Tam gdzie ty...
Hehe. Też tak kiedyś miałam ale po jakimś czasie poznałam innego i odkochałam się od tamtego.
No i jesteś młoda, masz jeszcze czas.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Co masz zrobić ?
po prostu zapomnij.
Wiem, łatwo mówić.. wszyscy to wkółko powtarzają, ale nikt nie powie Ci dokładnie jak masz to zrobić.
Poza mną...
po prostu zajmij się tym, co robiłaś do tej pory. Spotykaj się z przyjaciółmi, wyjedz gdzieś..
zabaw się.
Skoro nikt, ani nic ( oczywiście poza normami moralnymi) Cię nie ogranicza to czemu nie ?
wakacje są wkońcu po to, aby zapomnieć o szkole i wszystkich nieprzyjemnych rzeczach. Włącznie z zawodami miłosnymi.
Uwierz mi.. wiem coś o tym. Mnie też nie jest łatwo , ale radze sobie.

P.S
Zamiast na jego zaletach skoncentruj się na jego wadach. No cóz.. jeżeli akceptujesz kogoś takiego jakim jest , bezwarunkowo to to CI nie pomoże, ale.. poczujesz się mimo wszystko odrobine lepiej.
 
Do góry