niespodzianka na urodziny chłopaka

Status
Zamknięty.

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Ogólnie to tak. Mój chłopak niedługo kończy 25 lat. Urodziny wypadają w środku tygodnia. Raczej nie będzie możliwości spotkać się w weekend przed lub po urodzinach i wymyśliłam sobie, że zrobię mu niespodziankę i w dzień jego urodzin pojadę do niego (mieszkamy w różnych miastach, 100 km od siebie), stanę przed jego drzwiami z pączkiem i zapaloną na nim świeczką (raczej tortu nie dowiozę) i złożę mu życzenia.

Troszku nieskładnie to opisałam, ale mam nadzieję, że zrozumieliście. Ogólnie pytam się Was, czy to dobry pomysł i szukam, może nie motywacji, ale takiego zachęcenia do tego czynu, bo ja raczej jestem z tych nieśmiałych i mój chłopak na pewno by nie podejrzewał, że coś takiego zrobię. Zresztą sama mam wątpliwości czy się na to odważę i dlatego szukam w Was poparcia. Co Wy o tym wszystkim myślicie. Prosze o szczere odpowiedzi, nawet kiedy myślicie, że to beznadziejny pomysł :]

Pozdrawiam!
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
czesc :)

Twoj pomysl na pewno jest bardzo zaskakujacy,wiec licz na to że Twoj chlopak moze przezyc lekki szok widzac Cie z paczkiem przed drzwiami hehe :) tez bym sie ucieszyl :):) i tez bym byl z lekka zdziwiony.

co do samych pomyslow ,ja naleze do takich ludzi,którzy prezento wybierać nie potrafia sami, a i od dziewczyny tez zbytnio nie lubie ich dostawac. Dla mnie najlepszym prezentem jest jej usmiech i to ze czas spedzony ze mna nie idzie na marne.
Moze to tandetnie brzmi,ale MY naprawde nie lubimy dostawac prezentow od dziewczyn hehe..
Wystarczy Wasza obecnosc, jakis spacer,ewentualnie jakis spontaniczny wypad po Happy Meal`a czy jak to sie tam pisze do McDonalda Tuska.

Wlasciwie to Ty tez nie robisz mu wielkiego prezentu (chodzi o wartosc materialną - i dobrze!) nie martw sie, Ty bedziesz wielkiem prezentem!

Mysle ze powinnas sie obwiazac kokarda jeszcze :):)
Wazne jest to,że to Twoj pomysl, ale zeby Cie zachecac? Przeciez to nie prezydent miasta tylko Twoj mezczyzna!!
Czego sie tu wstydzic?
Poza tym co moze byc bardziej urocze niz rumieniec na twarzy? To wyraza wszystko :)

ZROB TO, bo im dluzej sie zastanawiasz ,tym wieksze prawdopodobienstwo ze tego nie zrobisz! ! !
 
Status
Zamknięty.
Do góry