nieśmiali chłopacy

Filipe

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Knurów
Chciałbym się dowiedzieć czy lepszy jest nieśmiały chłopak ktury wie co chce z życia czy wariat ktury wiezy w los ?
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
z dwojga złego wybrała bym nieśmiałego ale wolała bym mieszankę :D
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Wolę nieśmiałego, ale zależy w jakim stopniu. Po prostu nie mogę się z nim nudzić.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Rotek tekst jest niezły.

Co do tematu, to osobiście wolę tych, którzy są nie do końca uporządkowani".
 

Suitcase

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Myślę że jedno nie koniecznie musi wykluczać drugie. Chyba że pisząc "nieśmiały" masz na myśli zamulonego
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
1. Słownik by się przydał.
2. Oj kiepski dział na takie dywagacje... Zaraz Mod zamknie.
3. Nieśmiały.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Nieśmiali często nie potrafią wyjść z inicjatywą, czasem się wstydzą, są cisi, dlatego wolę faceta z wyobraźnią, szalonego, spontanicznego, z którym nie będę się nudzić ;)
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Z tego co wiem to przy kobietach najlepiej być kreatywnym i jasno stawiać swoje cele... To skutkuje:)
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem lepszy jest chłopak , zbuntowany , z wyobraźnią , Podobnie jak Szklista wolę faceta z wyobraźnią, szalonego, spontanicznego, z którym nie będę się nudzić i który co do spraw sercowych robi pierwszy krok:)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
kobieta nie jestem, ale w temacie sie tylko tyle wypowiem:


niesmiali chlopcy maja w zyciu przej.ebane :)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Nieśmiali często nie potrafią wyjść z inicjatywą, czasem się wstydzą, są cisi, dlatego wolę faceta z wyobraźnią, szalonego, spontanicznego, z którym nie będę się nudzić ;)

Sama prawda... nieśmialy faceci mają przej.ebane i wszystkie kobiety (wyjątki się tu chyba nie trafiają) gardzą takimi facetami.

Zwracam uwagę na kobiety, a nie gimnazjaliskti, które są "oczarowane" nieporadnością Krzysia albo innego Piotrusia :)

Dlatego rada jedna: jesteś nieśmiały? Jak najszybciej pozbądź sie tego gó.wna. No chyba, że do końca życia chcesz się spotykać z gumową lalą albo z panią Renią :)

J.B
 

Krzywy

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a ja bym nie chciał się spotykać z kimś kto nie zna ortografii. Litości ominałeś podstawówkę ??
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1. Słownik by się przydał.
2. Oj kiepski dział na takie dywagacje... Zaraz Mod zamknie.
3. Nieśmiały.
mod nie zamknie, moda gdzieś w:cenzura:iło. chyba na grave.

nieśmiali? ha, nie uwierzę w to że tacy mogą się podobać z własnego doświadczenia. zmień taktykę, lub zmień siebie, zależy czym Twoja nieśmiałość jest. zgaduję że to drugie
 

Cyber_mike

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wrocław
głupoty piszecie wszyscy ... byłem kiedyś bardzo nieśmiały i mimo to mam dziewczynę z którą jestem już 2 lata , tak więc darujcie sobie te kretyńskie wypowiedzi , amatorzy...
Facet może być nieśmiały ale wystarczy trochę dobrej woli by pomóc obudzić w nim drzemiące możliwości , wystarczy chcieć . Tak było z moją dziewczyną i dzięki niej się przełamałem , nieśmiałość mi dziś już nie towarzyszy .
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Cyber_mike masz rację, że dziewczyna może rozbudzić w chłopaku pożądanie i nie tylko. Ale Najpierw chce go poznać. Z reguły jednak dziewczyny lubią, by to chłopak przejmował inicjatywę. Przynajmniej na początku. Jak przejmie inicjatywę nieśmiały chłopak?
 
Do góry