nieslubne.pl

Status
Zamknięty.

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Ostatnio bawiłem się we flash - proszę o ocenę.
www.nieslubne.pl
Chodzi mi głównie o ocenę wyglądu... Pozdrawiam :)
 

SSR86

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Inowrocław
Chodzi mi głównie o ocenę wyglądu...

Pod względem wyglądu strona jest bardzo prosta i właściwie ciężko coś o niej konkretnego powiedzieć :) . Tym razem wypowiem się jednak jako "szary" użytkownik, ponieważ poza jednym, prostym banerem żadnych flashowych dokonań nie mam, jesteś więc przynajmniej krok przede mną w tej tematyce :p :

- linkom na stronie "Polecam" przydałby się jakiś opis, żeby odwiedzający nie musiał domyślać się jakie strony się pod nimi kryją i wiedział, czy dana strona może go zainteresować

- menu powinno być pomyślane nieco inaczej, tzn. szybciej się wyświetlać. Każdy powrót na stronę główną to kilka długich sekund potrzebnych na "wjazd" napisów, co dość mocno irytuje

- ten punkt można pominąć. Mianowicie nie podoba mi się, że galerie otwierają się w nowym oknie i wyraźnie odbiegają wyglądem od strony właściwej. Lubię mieć wszystko w ramach jednej, spójnej strony. Z tego samego powodu nie lubię umieszczania na stronach filmów, które wraz z odtwarzaczem są wczytywane z youtube i nie stanowią części strony sensu stricte.

Btw - ciekawy adres strony. W pierwszej chwili myślałem, że wejdę na stronę dotyczącą nieślubnych dzieci (nowy portal społecznościowy ?) :lol: i pewnie nie tylko ja odniosłem takie wrażenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry