Niesamowite rzeźby z piasku

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
widzialem juz podobne. ale sie tzreba napracowac zeby takie zrobic, szacun dla tworcow.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
widziałem takie :) na necie jest sprawozdanie z Hiszpańskiej TV jak prezenterka pokazywała takie cacko jak koleś wyrzeźbił z piasku na plaży i się podtkneła i zburzyła mu kawałek:D hahaha
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Jak to zobaczyłem to mi szczena na dół opadła...
Świetne.!
Jestem pod ogromnym wrażeniem...
Nie widziałam jeszcze czegoś podobnego. ;)
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Niesamowite są! Ile trzeba delikatności i precyzji, żeby coś takiego zrobić!
 
L

lee.

Guest
Niesamowite!
Widziałam kiedyś, jak jakaś kobieta malowała na szkle piaskiem, ale to jest lepsze :p
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Najgorsze, że to tak do pierwszego deszczu, albo do pierwszej wichury, albo do pierwszego wandala tylko przeżyje. No, ale fotki można porobić. Są cudne!
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
wyglądaja jakby z piasku nie były. Piękne.... ciekawe co dodawali do piasku, żeby się nie rozpadały te posągi ;)
 

przemega

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
aż mi dech zaparło, po prostu cuda, podobne rzeźby z lodu robią też, ale wydaje mi się że piaskowe są trudniejsze do 'wyprodukowania'
 
N

nianiaSweet

Guest
Efekt rzeźby w piasku jak dla mnie oszałamiający, same cuda ostatnio też znalazłam e necie nowy rodzaj sztuki jakim są rzeźby w książkach http://www.youtube.com/watch?v=wo2LAEq9TFE
I co myślicie o twórczości Bryana Dettmetera, jak oceniacie jego sztukę?
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Poszperałam trochę w necie i znalazłam ciekawe rzeźby tego gościa Dettmetera, rzeczywiście jest to inny rodzaj sztuki ale mnie bardzo zaintrygował :) Fajne są te rzeźby z papieru.
 
N

nianiaSweet

Guest
Na świecie twórczość Bryana jest bardzo znana w Polsce jak widać niekoniecznie, dzieło które tworzy na filmach też mnie zaintrygowało bo stworzył je z czasopism, czyli materii w której rzeźbi się jeszcze ciężej niż w książkach, ale efekt jest naprawdę nietuzinkowy
 
Do góry