Niepubliczna szkoła wyższa? Kosmetologia

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Hej! Szukam wyższej szkoły, niepublicznej, która będzie miała kierunek kosmetologia. Nie chodzi mi o jakąś pierwszą lepszą szkołę, wolałabym iść do jakiejś znanej i renomowanej. O publicznych nie ma mowy, tam ceny są jak z kosmosu a i praktyk często nie da się załatwić, student sam musi chodzić i się prosić. Może ktoś coś mógłby polecić?
 

Roza1

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ostatnio zapisywałam się na 1 rok studiów w Almamer (ja akurat na fizjoterapię) ale widziałam,że mają też kosmetologię. Szkoła ma bardzo dobre opinie i zajmuje wysokie miejsce w rankingach. Poza tym jak dla mnie jest idealnie usytuowana na na ul. Wolskiej więc dojazd komunikacją miejską super. Widziałam też nowy budynek, w którym od października będą się odbywały zajęcia. Jest naprawdę olbrzymi i wszystko będzie na miejscu. Uczelnia ma też przychodnię, w której studenci mogą za darmo korzystać z opieki lekarskiej. Wejdź na ich stronę i poczytaj (almamer.pl)a jeśli się zdecydujesz to napisz bo może się spotkamy. Pozdrawiam
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Jeszcze się nie zdecydowałam, bo póki co szukam ciekawych opinii. Wiadomo, że szkoła może być wysoko w rankingach, ale zawsze lepiej zapytać kogoś kto faktycznie do niej chodził. O Almamer słyszałam dużo pozytywnych opinii i też ją biorę pod uwage, zwłaszcza jeżeli mają kierunek, który mnie interesuje.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Dziękuję za radę, byłam dzisiaj się zapisać. Nowy budynek bardzo ładny, poznałam dwie miłe dziewczyny, ale starsze i trochę mi o szkole opowiedziały. Fajna atmosfera, uczyć się trzeba, ale to właściwie jak wszędzie. Wiadomo, jedni wykładowcy oczekują więcej, inni trochę mniej. Ale jestem pozytywnie nastawiona bo ogólnie życie studenckie ponoć jest fantastyczne!
 
Do góry