Niemoralna propozycja

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Czy ktoś Wam kiedyś składał takową?
Jak zareagowaliście? Jak odmówić?
A może się zgodziliście?
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Eeee... a dokładniej? Bo ja nie wiem, co według Ciebie jest niemoralne... Seks za pieniądze, seks bez zobowiązań, wyjątkowo wyuzdany seks (np. zapraszał na orgię)..?

Kierując się filmem założę to pierwsze.

Składali, nie jeden raz, zwykle proponując poważne pieniądze.
Odmówiłam, bo to nie dla mnie i źle bym się z tym czuła.
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli chodzi o propozycje seksu..tak dostalam "seks bezzobowiazan" z koega...skozystalam i nie zaluje...jezeli ktos nie znany mi cos takiego zaproponowal to by dostal w leb
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Każdy z nas ma inne pojęcie niemoralności, dlatego niech interpretuje to według własnych uznać.
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
dla mnie propozycja niemoralna a przy tym obrzydliwa byla propozycja seksu zlozona mi przez zonatego faceta, ktory nie dosc ze mi o zonie nie powiedzial to jeszcze po tym gdy powiedzialam ze mam chlopaka i zaden kontakt fizyczny miedzy nami nie wchodzi w gre stwierdzil ze mozemy to zrobic dyskretnie;/ cholera gdzie ludzie maja wartosci?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja dostalam taka propozycje od kolegi szoook normalnie nie spodziewalam sie ze nie wstyd mu skladac takie propozycje...dostał w morde poniewaz moim zdaniem jezeli ktos proponuje seks bez zobowiazan nie szanuje dziewczyny..oczywiscie nie zgodzilam sie
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Każdy z nas ma inne pojęcie niemoralności, dlatego niech interpretuje to według własnych uznać.

a wedlug ciebie jaka byla by nienormalna propozycja? jak odmowic? mowi sie NIE i po sprawie a jak ta druga osoba nie rozumiem to w leb go i tyle:p
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Uznajmy, że moje poglądy w tej kwestii zachowam dla siebie ;)
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Ja tylko pytam :] Mam się dzielić swoim doświadczeniem w tej kwestii? Proszę bardzo... Kiedyś pewien facet zaproponował mi, abym mu obciągała w kinie. Też coś <_<
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
aha.... to super. a Ty jak zareagowalas? a moze to nie byla propozycja...
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Wybacz, ale nie pamiętam dokładnie słów w jakich to ujął. Zaaferowana byłam :lol:
 
Do góry