Niemiecki

Kinglerek

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam.
Przeniosłem się do nowej szkoły. W poprzedniej szkole nauczyciel z Niemieckiego traktował przedmiot dosyć pobłażliwie. W tej aktualnej jest zupełnie inaczej. Z Niemieckiego jestem zielony. Miałem trzy prace domowe. Napisałem dwie i niestety otrzymały one statut "do poprawy". Gdybyście mogli jakoś pomoc i zmodyfikować odpowiednio te prace.

Pierwsza(Dziewczyna ma problemy ze sobą i trzeba napisać 10 zdań z poradami)
1. Uralub machen.
2 Sprecht sie mit Ihrem Arzt.
3. Mehr essen
4. Kauft Schlaftablettenurel(?) Medikamente machen.
5. Hor auf zu rauchen.
4. Erstellen einen Blog und wird lire auf
5. Vergest Sie Ihre Probleme
8. Telefoniert die blauen lumen 0801-12-00-02
9. Neuer Arbeit Suchen.
10. Mach Sie etwas verrcikt
Druga(Opis Praktyk(Technik Informatyk)).


Ich Oktober ich eine Praxis in die firma coś gehobt. Ich sehr schon zu dieser Zeit zu erinnern. Ich habe viele interesant Spielzeug gemacht. Ich ein komputer Reparatur und ich eines Netzwerks geschaffung. Mir gefiel die Arbeit zu beenden. Ich gearbertet in groBen linterenehmen, die sich mit 3d-karten tun gehobt. Ich mochte Arbeit im der groBen Unterenehmen und helt und hilfreich. Ich habe viele gelerht. Ich dente, dass Praxis mir en echte Arbeit helfen wird. Ich habe sechs note gemacht.

Z góry dziękuje za pomoc i bardzo przepraszam za literówki.
Pozdrawiam.
 

Kinglerek

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Praktyki.

W Październiku odbyłem praktyki w firmie JAKAŚ. Bardzo miło wspominam ten czas. Robiłem bardzo dużo interesujących rzeczy. Np. naprawa komputerów czy zakładanie sieci. Szczególnie utkwiło mi w pamięci praca wyjazdowa, gdzie pracowaliśmy w dużej korporacji zajmującej się robieniem map 3D. Uważam że w przyszłości chciałbym się tym zajmować. Nasz opiekun był bardzo miły i zawsze służył pomocną dłonią. Wiele się nauczyłem. Myślę że pomoże mi to w prawdziwej pracy. Szef był ze mnie zadowolony. Za cięzką prace otrzymałem ocene celującą.

Zdania:

1. Weź kilka dni wolnego i odpocznij
2. Porozmawiaj ze swoim lekarzem
3. Staraj sie wiecej jeść
4. Kup tabletki nasenne
5. Zapomnij o swoich problemach
6. Zadzwoń pod niebieską linie 0801-12-00-02
7. Słuchaj relaksacyjnej muzyki
8. Zrob coś zwariowanego
9. Porozmawiaj ze swoim chłopakiem.
10. Poinformuj o tym rodziców.

:)
9.
 
Do góry