Niemiecki- Opis rodziny

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
Proszę o pomoc w prztłumaczeniu tekstu:

Mam na imię Edyta, mam 18 lat. Lubię słuchać muzyki, spotykać się z przyjaciółmi i oglądać filmy.
Moja mama ma na imię Ewa. Jest nauczycielką. Jest dośc wysoka, ma krótkie brązowe włosy. Lubi czytać ksiązki. Jest bardzo miła i wyrozumiała, zawsze mogę na nią liczyć.
Mój tata ma na imię Roman. Jest murarzem. Jest wysoki, dobrze zbudowany. Ma duże poczucie humoru, jest odpowiedzialny i towarzyski. Interesuje się sportem, lubi ogladać mecze i relacje z wydarzeń sportowych.
Mam także starszego brata. Ma na imię Przemek. Studiuje geografię i mieszka w Bydgoszczy. Jest sympatyczny, cichy i pomocny.
Moja rodzina jest bardzo fajna i serdeczna.

dziękuje i pozdrawiam
 

Dixon-kaxD

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Zamch
Musze napisać pocztówke z Salzburga. W treści ma być : gdzie jestem, co juz zwiedziłam, co zamierzam zwiedzić i kiedy wracam.
prosiła bym o sprawdzenie moich wypocin.
Libe Kinga,
ich bin in Osterreich, in Salzburg. Ich habe Festung Hohensalzburg und Salzburger Dom besichtigen.
Ich will noch den Mirabellgarten und Mozartsgeburtshaus sehen. Ich komme in zwei Tagen zurück.
Viele GrUße aus Salzburg.
XYZ
 

Dixon-kaxD

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Zamch
To ja ci spróbuje pomóc....:)
Ich heiße Edyta und habe achtzehn Jahre alt. Ich mag hOren Miusic,treffe sich mit Freuden und betrachte das Fernsehgerät.
 
Do góry