Niemcy

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
siemka jolandap.ja mieszkam kolo nürnberg.troche daleko od ciebie.ile juz jestes w niemczech i co porabiasz na codzien?
 

jolandap

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
56
Miasto
niemcy
szalejka witam a ja jestem z regensburga :)
witam jestem tu 10 lat ale tesknie za krajem pracuje przy kosmetykach ale chyba od nowego roku pojde na bezrobotne a co wy porabiacie i jak dlugo tu jestescie.Mam od niedawna internet a dzisiaj znalazlam ta strone pozdrawiam BB)
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
hej.o regensburg to nie az tak daleko.tylko 150km odemnie.

ja siedze sobie teraz w domku bo wychowywuje synka.
 

jolandap

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
56
Miasto
niemcy
hej widze ze grono sie powieksza to mile ale malo jeszcze wiemy o sobieszalejka , w jakim wieku masz synka, moj ma 15 lat pozdrawim cie
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
szalejka, fakt daleko nie jest a co wogóle porabiasz tam i jak ci się podobają te strony :)

jolandap to już sporo tu wytrzymałaś, ja jestem krótko i już do domu chcę...

christof napisz coś więcej o sobie :)
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
czesc wszystkim.ja juz mieszkam 8 lat.i mam synka ,ktory ma na imie Marco i w grudniu skonczy 2 latka.przyzwyczailam sie juz tutaj mieszkac.ale nie powiem mnie tez ciagnie do polski.w polsce mam cala rodzinke i jak tylko jade to tak sie ciesze.w niemczech troche ludzi poznalam i nie az tak zle.


pozdrawiam i piszcie
 

christof.aldona

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam ja jestem z Niemiec --Christof........... ;) :papa:Gdzie Mieszkasz i jak Ci sie powodzi ;)Napisz mi cos o sobie............?????????????ß
Witam --- co bys chciala wiedziec ,zadaj pytania to Ci odpisze.Powodzi mi sie dobrze,pozatym stara bieda,.................. :D :) ;) ;)
Witam ja jestem z Niemiec --Christof........... ;) :papa:Gdzie Mieszkasz i jak Ci sie powodzi ;)Napisz mi cos o sobie............?????????????ß
Witam --- co bys chciala wiedziec ,zadaj pytania to Ci odpisze.Powodzi mi sie dobrze,pozatym stara bieda,.................. :D :) ;) ;)
Witam --- co bys chciala wiedziec ,zadaj pytania to Ci odpisze.Powodzi mi sie dobrze,pozatym stara bieda,.................. :D :) ;) ;)
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
gdzie mieszkasz w niemczech?i co porabiasz na codzien?uczysz sie czy pracujesz?
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
hej madzia.te pytanie bylo christofa.

co robisz w szpitalu?cos sie stalo?mam nadzieje ze szybko odpiszesz.

pozdrawiam
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ojej to nie za wesolo masz jak lezysz w szpitalu.a czym sie poparzylas?teraz mysle o tobie i mam nadzieje ze szybko wyjdziesz.buziaczki
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
wodą gorącą... dzięki szalejka, z dnia na dzień jest coraz lepiej ale jeszcze trochę muszę tu pobyć. a co tam w nürnberg słychać jak pogoda?
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
hej madzia.to zycze szybkiego powrotu do domu.w nürnberg pogoda nie ladna.zimno nie jest ale tak pochmurno.i mrzawka.a jaka pogoda u ciebie?i ile masz jeszcze w szpitalu zostac?
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
dziękuję :)do 3 listopada mam tu być a potem się zobaczy jak będzie dobrze się goiło to wracam do domu jak nie to dalej szpital... a pogoda taka sobie, nawet słoneczko dziś poświeciło troszkę :)
 
Do góry