Niemcy - Polska

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
Bruce spokooojnieeee....jutro będzie czas na 1. wygraną...
Atreyu stare jak świat i wcale nie śmieszne bo byle kretyn to na sportowym onecie kopiuje i się podnieca tym... jak to widze to mnie wkurzaa... :/
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Obsiawiam Pol - Ger 0:3
Błyło by mi to na rękę, bo założyłem się z kumplem o trzy dychy że nie wyjdziemy z grupy.
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Atreyu stare jak świat i wcale nie śmieszne bo byle kretyn to na sportowym onecie kopiuje i się podnieca tym... jak to widze to mnie wkurzaa...

Ojej... jest mi naprawdę niezmiernie przykro jeśli w jakiś sposób uraziłem Twoje uczucia...
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
ehehehe....luuuuuuul....no wiesz pozostanie mi po tym incydencie pewna skaza na psychice....przyczyniłeś się do tego!

kto wygra mecz?
Polska!
kto?
Polska!
kto?
Polska! Polska! Polskaaaa!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Prawie przewidzialam wynik meczu Hiszpania-Ukraina mimo, że jeszcze sie nie skończył więc Polska-Niemcy będzie taki jak mówie :p
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
i tak dobrze że chociaż kilka osób wierzy że strzelimy jakakolwiek bramkę, nie mówiąc juz o wygranej :D choć z drugiej strony nadzieja w tym że Niemcy nie mają jakiejś świetnej defensywy więc może przerwiemy wreszcie tą złą passę jeśli chodzi o mecze z Niemcami :/ w każdym razie trzymam kciuki :p
 
Do góry