niegrzeczna fasolka..........

zoola25

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
.....a mogły być ciepłe kraje
Witam . Czy mozliwe jest ze pęcherzyk obumiera a HCG rośnie ksiązkowo? wiem ze HCG wytwarza łożysko no ale ono nie spada a rośnie. Ostatni okres miałam 9 kwietnia , dziewietnstego maja dostalam krwotoku i wyladowałam w szpitalu od tamtej pory biore duphaston, lekarze juz skazali moja fasolke ,powiedzieli ze czeka mnie łyżeczkowanie bo z tego nic nie bedzie a tu nagle zaczoł rosnąc HCG. Fasola ma 6 mm i stoi w miejscu a HCG 15600 , kazali czekac....... ja juz nie mam siły...... prosze o rade
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
niestety nie mogę Ci pomóc ponieważ nie mam pojęcia, dziwi mnie natomiast postawa lekarzy, powinni powiedziec Ci czy faktycznie są jakieś szanse, że chcą poczekać. Bardzo mi przykro, życze Ci by wszystko się dobrze skończyło, na pocieszenie dodam, że na Twoje pytanie będzie znała odpowiedz napewno Blanka , więc poczekajmy na jej opinie.
 
B

Blancaaa

Guest
gdzies jestes w 6-8 tygodniu tak?jezeli jestes w takim tygodniu to HCG powinno spadac i sie utrzymac do konca ciazy.We wczesnej ciąży za przyczyną wzrastającego poziomu stężenia HCG nagłemu pogorszeniu ulegają objawy zespołu hiperstymulacji jajników.duphaston jest stosowany w celu korekcji zaburzeń fazy lutealnej i podtrzymania ciąży. Jest to alternatywa dla suplementacji progesteronem.lyzeczkowania nie mozna wykluczyc i jest mala szansa na podtrzymanie do konca ciazy.musisz czekac na dalsze wyniki bo moze wszystko sie zmienic
 

zoola25

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
.....a mogły być ciepłe kraje
Przepraszam ale nie wiele zrozumiałam z tego co mi powiedziałas !? Przecież HCG rośnie z kadzym tygodniem a ty napisałas ze powinno spadac? Z tego co sie dowiedziałam ( z neta i od lekarzy) to średnia w 5- 6 tygodniu to 32800 a w 6-7 52 tyś. Czekam teraz do poniedziałku i ide na USG . Nie wiem jak ja zniosę wiadomosc o łyżeczkowaniu ............. Bardzo chcemy mieć dzidzie........ pozdrawiam
 
B

Blancaaa

Guest
chodzilo mi o normowanie sie moze zle ujelam...tak ono wzrasta ale w prawidlowym tepie,a u Ciebie ono szybko wzroslo.zarodek powinien osiagac gdzies 10mm-25mm.w 5-6 tygoniu ciazy hcg powinno miec poziom 850-20.800 mlU/ml a w 6-7 tyg 4.000-100.200mlU/ml,lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG wiec czekaj na usg.ale nie wiem czy ci uda sie donosic ciaze,ja znam wiele kobiet ktore znalazly sie w takiej sytuacji...miejmy nadzieje ze uda ci sie podtrzymac cieze
 
Do góry