Niedrogi i oryginalny prezent

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Uważam że trafionym i eleganckim prezentem będzie komplet filiżanek lub serwis obaidowy. Na pewno się przyda.
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Hej,
jeśli ma być niedrogo i oryginalnie, a może być jeszcze szalenie, to kup im bilety do Paryża w obie strony. Zmieścisz się w 100 zł, a młodzi będą mieli niezapomnianą przygodę! Jeśli naturalnie, lubią takie przygody
biggrin.gif
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Uważam że trafionym i eleganckim prezentem będzie komplet filiżanek lub serwis obaidowy. Na pewno się przyda.
Pod warunkiem, ze nie dostaną 4 kompletów. Jesli prezent ma być niedrogi to odradzam serwis obiadowy, bo nawet jak uda sie kupić tanszy to jego gorsza jakosc bedzie widoczna. Lepiej kupic w tej cenie dwie włoskie filiżanki z podstawkami i talerzyki deserowe.
Ja jestem zdania, że jesli mnie nie stać na prezent to nie idę na wesele. Prezent powinien sprawiac młodym radosc a więc nie wciskajmy im tandety.
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Trafiłam niedawno na stronę gazetomania.pl. Za niewielką cenę można stworzyć i zamówić gazetę - na jej pierwszej stronie będzie sensacyjna informacja o ślubie Państwa Młodych, może być z ich zdjęciem itp. Prezent ponoć obchodzi na weselu wszystkich gości, a potem zostaje fantastyczna pamiątką. I jest ORYGINALNY.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Całkowicie zgodzę się z tym, że z prezentem można "zaszaleć", jeśli zna się gust państwa młodych. Bywa tak, że człowiek się wykosztuje na coś, co w jego przekonaniu będzie wspaniałym prezentem a w rzeczywistości niestety się nie sprawdzi...Dlatego osobiście jestem za prezentami praktycznymi oraz niezwykłymi. Z drugiej strony jednak dostać cały stos mikserów, zastaw, czy ręczników (bo to chyba w sumie najpopularniejsze opcje) sprawia,że pojawia się pytanie, co z tym wszystkim robić..i choć mówi się, że prezentów nie powinno się "oddawać" a tym bardziej sprzedawać, to jednak młodzi coraz częściej decydują się na pozbycie się niepotrzebnych sprzętów. Dlatego właśnie częstym rozwiązaniem problemu jest zwyczajna "rozmowa"z biorącymi ślub i zwyczajne pytanie "czego potrzebujecie".Tak w ogóle, to czy słyszeliście o tym, że prezenty ślubne powinno się traktować jako darowiznę, od której otrzymujący ją powinni odprowadzać podatek?
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Z szalonych prezentów ślubnych osobiście dostałam koszyk piknikowy , a sama dałam w prezencie piec do pizzy.
 

kitamonek_jg

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
jeśli szukasz czegoś oryginalnego na ślub dla koleżanki to polecam ten profil na fb.Robią różne rzeczy mi akurat zrobili fajny tort dla mamy na urodziny z czekoladek fererro :) ale mają inne róźne ciekawe pomysły

:310:
 

Marta890

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
No autor tego tematu, to chyba już musiał by mieć ślub kolejnej koleżanki kitamonek_jg...
Ale jeśli komuś się przyda, to najwięcej prezentów ślubnych wybrałam z tego sklepumożna wybrać od naprawdę niedrogich upominków, po luksusowe. Trzeba jednak dość dobrze znać gusta obdarowanych :)
 

Marti1985

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A może coś zupełnie niespotykanego: plan idealnej podróży poślubnej.
Para młoda zwykle mówi, gdzie chciałaby jechać , a przyjaciele znają ich gust na tyle, że będą w stanie wybrać najlepszą opcję.

Na pewno będzie oryginalnie, nie zagraci szafy i dostarczy niezapomnianych wspomnień :)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Odnośnie prezentów, to ja mam nadzieję że nasi goście dadzą nam gotówkę :)
 

Walencja1

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
A może coś praktycznego do kuchni? Młodzi zapewne byliby zadowoleni z nowoczesnych. Sama niedawno wybierałam prezent i zdecydowaliśmy się podarować młodym zestaw dobrych sztućców. Chyba był to jeden z nielicznych ,,normalnych" prezentów bo królowały koperty ;) Młodym bardzo się podobał
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
To też dobra propozycja,młodzi zawsze potrzebują czegoś praktycznego do swojego mieszkania i na pewno sprawdzą się sprzęty agd lub rtv. Ja ze swojej strony polecam także piękne bukiety do ozdoby mieszkania- to symboliczny prezent,ale za to bardzo tradycyjny.
 

millada

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Widziałam oststnio bardzo orginalny prezent dla pary. Kurs garncarstwa stylizowany na filmie "Uwierz w ducha". Sama chciałam zamówic rodzicom, ale niestety nie był dostepny w naszym mieście. Nie wiem czy taki prezent wystarczy na ślub ale moze byc dodatkim do czegos wiekszego. Myślę ze bardzo orginalny i na pewno się nie powtorzy.
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Widziałam oststnio bardzo orginalny prezent dla pary. Kurs garncarstwa stylizowany na filmie "Uwierz w ducha". Sama chciałam zamówic rodzicom, ale niestety nie był dostepny w naszym mieście. Nie wiem czy taki prezent wystarczy na ślub ale moze byc dodatkim do czegos wiekszego. Myślę ze bardzo orginalny i na pewno się nie powtorzy.

No ciekawy pomysł, ale sama niekoniecznie chciałabym taki dostać ;-p Najlepiej podpytać wcześniej zainteresowanych ;>
 

millada

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Prezenty to ciężka sprawa. Jesli sie kogos bardzo dobrze zna to zmienia postac rzeczy. Co innego gdy trzeba szukac, podpytywac znajomych i zastanawiac czy dana rzecz akurat sie spodoba. Wydaje mi się, ze w dzisiajszych czasach listy prezentow slubnych spisane przez pare młodą sa najlepszym rozwiazaniem przynajmniej wiesz na czym stoisz i prezent na pewno sie spodoba.
 
O

ogloszeniomaniak

Guest
Proponuje zamiast kilku prezentów od przyjaciół kupić jeden, za pewne będzie was więcej, być może uzbieracie na jakąś wycieczkę zagramanice(Podoba mi się ta forma)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
jak się kompletnie nie ma pomysłu na prezent to chyba rzeczywiście lepiej młodym wręczyć kopertę... choć nie wiem, to trochę pójście na łatwiznę, wolałabym chyba młodej pary zapytać czego by sobie życzyła, przynajmniej miałabym pewność że jest to coś czego potrzebują.
 

Eurograv_pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
No poniekąd racja,ale wręczenie koperty to także pójście na łatwiznę. są fajne sklepy internetowe oraz aukcja allegro gdzie możemy kupić nieszablonowe prezenty na różne okazje.
 
M

malami000

Guest
Mój pomysł koszulki dla obojga z jakimś zabawnym napisem typu game over i rysunek pary młodej. Znalazłam tutaj coś takiego . Fajny prezent i nie drogi, a jeśli twoi znajomi mają poczucie humoru to na pewno im się spodoba ;)
 
Do góry