Nieczuły chłopak

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Może to głupie ale co zrobić, aby mężczyzna się bardziej starał i był czuły?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Może pokaż mu o co Ci chodzi i sama bądź miła i czuła, ale nie przez dwa dni a potem znów to samo 'miiisieeeek a czemu ty taki jesteś? nie kochasz mnie już???" tylko stale. Jak będzie się odwdzięczał czułościami, to bądź wdzięczna za to ( niemusisz mu dziękować i całować go po stópkach za to ale zaznacz że Ci się to podobało i powiedz co konkretnie). On musi wiedzieć że warto się starać

Po jakimś czasie powinien załapać o co Ci chodzi i robić to samo z własnej woli. A jak nie to zaakceptuj go takim jaki jest albo wymien na lepszy model.
 

kacyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Metoda wyżej jest bardzo dobra, ale jeżeli nie dasz rady jej zastosować to chyba pozostaje Tobie (Wam) tylko szczera rozmowa...
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
możliwości są cztery:
1/ wychowywany "szorstką ręką", bez okazywania uczuć, po prostu taki charakter - tu dokładnie to co napisała Sunshine
2/ zraniony w przeszłości, stąd zamknięty, ostrożny, z dystansem - cierpliwość, ostrożność, bez pośpiechu i to co napisała Sunshine
3/ może jesteś fajną kumpelą, może fajne są igraszki, ale żeby mu specjalnie zależało, to ...
4/ gostek, który naczytał się o "maczo", o byciu dominującym, odgrywający swoją rolę olewacza - szkoda czasu na pacana, któremu nigdy nie dogodzisz, bo znajomi/książki mówią inaczej :D
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Nic się nie da zrobić. No może jedno- zmienić albo faceta, albo swoje oczekiwania. Bardzo często jest np. tak, że po seksie facet nie mówi nawet "kocham Cię". Pytanie brzmi czy z takim facetem się uprawia seks? Ku refleksji...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nic się nie da zrobić. No może jedno- zmienić albo faceta, albo swoje oczekiwania. Bardzo często jest np. tak, że po seksie facet nie mówi nawet "kocham Cię". Pytanie brzmi czy z takim facetem się uprawia seks? Ku refleksji...

Uprawiasz seks ze swoim facetem po to żeby powiedział ci "kocham cię"?

Ja tam wolę dobry orgazm, a kocham cię dostaje nie bo sobie na to zasłużyłam w łóżku...
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Może pokaż mu o co Ci chodzi i sama bądź miła i czuła, ale nie przez dwa dni a potem znów to samo 'miiisieeeek a czemu ty taki jesteś? nie kochasz mnie już???" tylko stale. Jak będzie się odwdzięczał czułościami, to bądź wdzięczna za to ( niemusisz mu dziękować i całować go po stópkach za to ale zaznacz że Ci się to podobało i powiedz co konkretnie). On musi wiedzieć że warto się starać

Po jakimś czasie powinien załapać o co Ci chodzi i robić to samo z własnej woli. A jak nie to zaakceptuj go takim jaki jest albo wymien na lepszy model.
Ja mu często okazuję czułość i mówię mu że go kocham ale on chyba po tylu latach związku stwierdził że nie ma się już po co starać.
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Ja mu często okazuję czułość i mówię mu że go kocham ale on chyba po tylu latach związku stwierdził że nie ma się już po co starać.

jeśli faktycznie uważa tak to z czasem będzie coraz gorzej
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Bardzo często jest np. tak, że po seksie facet nie mówi nawet "kocham Cię". Pytanie brzmi czy z takim facetem się uprawia seks?
Jak tak czytam to mam wrażenie, że najlepiej w łóżku czułabyś się ... z drugą kobietą :). Bo ona na tych samych emocjonalnych falach nadaje. Facet to nie kobieta. Nie zauważyłaś do tej pory tego, że faceci zamiast o czymś gadać, wolą to po prostu okazywać, robić ? :) Dla nas logiczne jest to, że jak się jest z kobietą długo to się ją kocha, inaczej byśmy z nią nie byli. Logika się kłania, a nie emocje ;)

Powtarzając dziewczynie po każdym seksie, że ją kocham czułbym się jakby mi się płyta zacięła... Zresztą, założę się, że jakbym jej to za każdym razem powtarzał to dość szybko by ją szlag trafił ;)
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Yesmer, faceci są inaczej skonstruowani - są tacy, którzy po wszystkim obejmą cię i pozwolą ci zasnąć w swoich ramionach, niczym w jakimś tandetnym Harlequinie oraz tacy, na których seks wpływa inaczej: albo zaśnie zmęczony wysiłkiem, albo wyślizgnie się z łóżka i pójdzie np.usiąść do komputera, bo tam jest mu chłodniej, albo zacznie zajmować się nagle tysiącem różnych rzeczy. bo dostaje przypływu energii. I wszystko to, łącznie z tą wymaganą przez was czułością, w jednym facecie. Konkretnie w moim ;) Ja w sumie lubię się też po wszystkim trochę przytulić, ale najczęściej przegrywa to z potrzebą rzucenia się na jedzenie i picie, żeby uzupełnić energię.

Co do samej autorki: sama musisz wyczuć swojego mężczyznę. Są tacy, na których najlepiej podziała czasowa obojętność partnerki, bo czują, że coś się dzieje i próbują się przypodobać; tacy, którym trzeba powiedzieć wprost, czego oczekujesz, żeby dotarło do nich, że jednak cały czas robili coś nie tak, no i tacy, z którymi nic nie zdziałasz, bo po prostu zbytnie czułości nie leżą w ich charakterze.
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Bla bla bla. Problem w tym, że ja jestem facetem. Więc przestańcie mnie próbować uświadamiać jacy są faceci. :p
Ja tam wolę dobry orgazm, a kocham cię dostaje nie bo sobie na to zasłużyłam w łóżku...
Fajnie, ja nigdy traktowałem nigdy seksu jako dochodzenia do orgazmu, ale jako apogeum emocjonalnej bliskości. Wiesz co to? Pogadamy za 5 lat jak dalej będziesz w jednym związku z tym samym facetem.
Dla nas logiczne jest to, że jak się jest z kobietą długo to się ją kocha, inaczej byśmy z nią nie byli. Logika się kłania, a nie emocje
Naiwność i tandetny idealizm, a nie logika. Czy da się z kimś być z przyzwyczajenia, albo z wygody? Mało masz na to przykładów? Po za tym drogi facecie pod pojęciem "kocham Cię" zawsze idą czyny dla mniej przy najmniej.
 
Do góry