Niecodzienne oświadczyny

Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
32
A ja mam takie dziwne pytanie do Was. Co sądzicie o tym aby to kobieta oświadczyła się mężczyźnie? Zdarzają się takie przypadki ;) No i jeśli już to co kobieta może wtedy dać swojemu mężczyźnie? On wręcza pierścionek.. A ona?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ja jestem staroświecka w takich kwestiach i nigdy bym się zadnemu samcowi nie oświadczyła. To on ma Ciebie prosić o rękę...ale jak kto uwaza...
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Odpowiedniki pierścionka:
- zegarek
- fikuśne kajdanki
- spinka do krawata/mankietów (jeśli pan jest ą, ę)
- zestaw kolczyków do wpięcia w strategiczne części ciała (jeśli wprost przeciwnie)
- łańcuszek z tzw "nieśmiertelnikiem" albo bransoleta, tak na jakiej graweruje się grupę krwi - z odpowiednim tekstem wyrytym
- sznurowadła do glanów z wplecioną złotą żyłką
A oświadczyć się można na stojąco, wisząco lub kucąco, w świecie mułłów nie ma regułłów.
 
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
32
agatiu czemu nie :D. poza tym popieram tutaj użytkownika Avior - nie koniecznie trzeba klękać :p
Podoba mi się pomysł ze spinkami do mankietów i krawata :D
Czekam na inne interesujące wypowiedzi i ciekawe pomysły :D
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
A czemu nie? ja też jestem tradycjonalistką, ale każdy związek jest inny - jeżeli zdecydowanie, przebojowość, szybkość podejmowania decyzji są tymi cechami, które facet najbardziej ceni w swojej kobiecie, to być może takie oświadczyny będą dla niego czymś fajnym.
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
Podziwiam takie, które są na tyle odważne, aby się mężczyźnie oświadczyć. :]
Ja zdaję sobie sprawę z tego, że nie zrobiłabym tego, nawet przez myśl by mi nie przeszło.

P.S Nawiasem mówiąc fajne rzeczy wymieniła Avior. ;)
 
Do góry