Niechciana Miłość

naughtygirl2006_16

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ty nie wiesz jak ja cierpię, jak płaczę codziennie, jak myślę o Tobie...wyobrażasz to sobie? Wiem, jak miłość niszczy człowieka, bo właśnie przed nią uciekam. Ja co noc płaczę i o Tobie marzę Gdy Ty słodko śpisz i o miłości śnisz. Ja już wiem, jak to jest w samotności wciąż biec. Ja uciekam, bo wiem jak miłość niszczy człowieka...serce me kruche stało, lecz teraz bić zachciało gdy Twoje ujrzało, lecz miejsca jest za mało dla mojego! Kocham Cię, lecz wiem nie chcesz tego...Może kiedyś zrozumiesz czym jest to uczucie, może kiedyś je poczujesz...uwierz mi nie pożałujesz, lecz ja wiem...nigdy nie odnajdziesz mnie...teraz wiem, zawsze będę Kochać Cię!...Może będziemy kiedyś razem, lecz Ty szybko odejdziesz inną miłość, lepszą miłość znajdziesz wszędzie! Lecz ja nią już nie będę...teraz już czuje tą biedę w sercu mym złamanym raz nie jeden! Ty nie wiesz jaka ona jest...nie wiesz, że bez wzajemności czujesz się jak w piekle! Piekło złamanych serc...czy teraz wiesz?...The End


PS Napotkałam na swojej miłość.... Nie chcianą miłość przez człowieka, którego nią obdarzyłam... Chodzę z nim do klasy... Nie mogę sobie poradzić cierpieniem i bólem, który coraz bardziej przepełnia moje serce... Nie mogę zapomnieć... i przez długi czas pewnie nie zapomne... nie chce juz tej miłość... mam dość cierpienia....
 

sunny

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
147
Punkty reakcji
0
To co piszesz, jest bliskie temu co ja przechodze...a moze przechodziłam.
Też się tak czułam, nie potrzebna ... samotna ... nie kochana!!
Najlepsza na to jest szczera rozmowa, przynajmnij bedziesz wiedziła na czym stoisz.
Ja długo nie mogłąm sie na to zbobyc i żałuje tego ale cóż... :/
Napewno od razu nie zapomnisz, szcezgólnie że go widujesz codziennie w szkole.
Musisz sobie wypracować jakiś sposób, żeby nie zwracać na niego uwagii.
Powodzenia :*
 

naughtygirl2006_16

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
To co piszesz, jest bliskie temu co ja przechodze...a moze przechodziłam.
Też się tak czułam, nie potrzebna ... samotna ... nie kochana!!
Najlepsza na to jest szczera rozmowa, przynajmnij bedziesz wiedziła na czym stoisz.
Ja długo nie mogłąm sie na to zbobyc i żałuje tego ale cóż... :/
Napewno od razu nie zapomnisz, szcezgólnie że go widujesz codziennie w szkole.
Musisz sobie wypracować jakiś sposób, żeby nie zwracać na niego uwagii.
Powodzenia :*



Chciałabym z nim porozmawiać ale on nie odpisuje na gg, wogóle on wie że mi sie podoba ale nie robi nic żebyśmy byli razem chociaż najprawdopodobniej szuka dziewczyny... zagadam dziś na gg może odp..;) może mi sie uda z nim pogadać a jak nie to dam sobie spokój...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a nie mzoesz z nim pogadac w szkole? przez gg to wiesz tak troche dziwnie choc moze latwiej!
 

ksiezniczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Przeżywałam podobną sytuację do twojej tylko, że ja z nim pogadałam i później tego żałowałam. Jednak to nie znaczy, że tak będzie w twojej sytuacji.Jeśli na :eek:k: wet tak będzie to łatwiej zapomnisz możesz mi wierzyć!
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Współczuje Ci tego uczucia bo bół i samotność też kiedyś wypełniało moje serce,
Porozmawaj z nim na żywo,lecz nie w szkole bo jest hałas
Nie przez gg,tylko w jakimś spokojnym miejscu,
Pozdrawiam
 
Do góry