Niebo

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
Jak pewnie sie domyslacie nie chodzi mi tu o niebo ktore widac z okna. Jak wyobrazacie sobie to Niebo przez duże "N"?? Istnieje cos takiego czy to tylko sciema zeby straszyc dzieci?? Ja osobiscie wierze w to i mam nadzieje sie tam kiedys wybrac. A co wy na ten temat sadzicie???
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A szkoda, że nie niebo to przez okno.
bo ostatnio leżalam na trawce i oglądałam chmurki w kształcie dinozaRŁów :D
 

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
nns napisał:
A szkoda, że nie niebo to przez okno.
bo ostatnio leżalam na trawce i oglądałam chmurki w kształcie dinozaRŁów :D
[snapback]67994[/snapback]​
No jak chcesz to mozesz sobie zrobic temat o chmurkach w ksztalcie dinozaurow :)
 

Majuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja myśle ze to kwestia wiary. Jesli jestes katolikiem wierzysz w to w co powinienes.. czy jest czy nie to się okaze .. Ja osobiscie nie wierze w niebo i piekło. Tak jak zastanawiam sie od dawna czy Bóg istnieje. Za wiele rzeczy mi sie nie zgadza. Jestem jak ten Tomasz nie uwierze dopoki nie zobacze, ale jesli Bóg jest i jest taki dobry jak ludzie myslą to mi wybaczy i dane mi bedzie zobaczyc owe niebo ;) A jak będzie zobaczy sie.
nika napisał:
ja to chyba szybciej w piekle wyladuje niz w niebie
eee @nika mysle że aż tak żle nie bedzie... a jak będzie to jedteśmy dwie a w "kupie" razniej ;) Pozdrawiam.
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Wiesz ja wierzę w te niebo. I chciałabym do niego trafić, ale za moje różne opcje sama niewiem czy będzie mi dane :/ Dla mnie w niebie są tacy sami ludzie jak my tylko, że lepsi. Są jakby to określić.. są wspaniali i mają to czego chcą [w dobrym znaczeniu oczywiście], kochają się i wogóle każdy ma tam :eek:k:
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Dla MNie niebo jest Gdy jestem blisko moje basi :] kocham ją bardoz a ona jest teraz na 2 końcu polski :(
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
mam nadzieje że zasłuże sobie kiedyś na Niebo....oby.......jak sobie wyobrażam Niebo? bezkresny obszar na którym jest pełno szczęśliwych ludzi, nikomu nic tu nie brakuje, nie ma chorób, głodu, wojen, wszyscy sie znają, rozgrywane są mecze piłkarskie w których występują same gwiazy, można postrzelać bramki Lwowi Jaszynowi, po prostu cudownie
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehehe :p
Nieźle.
A jak myslicie, czy w niebie są dinozaRŁy?
 
Do góry