Niebanalny pomysł na parapetówkę

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
Hej moja przyjaciółka niedługo się wprowadza się z narzeczonym do nowego mieszkania i zastanawiam się, co by można było jej podarować z tej okazji. Ze znajomymi umówiliśmy się tak, że każdy kupuje coś osobno, jednak informujemy się na bieżąco, co kto by się nie powtórzyć. Na początku chciałam jej kupić jakieś garnki, czy patelnie, takie rzeczy się zawsze przydają, jednak ktoś mnie ubiegł, a poza tym wydaje mi się to trochę trywialne i oklepane. Dlatego stwierdziłam, że może jednak lepiej zamiast czegoś praktycznego kupić coś dekoracyjnego do mieszkania, chyba tym tropem pójdzie mniej osób. Macie może jakieś propozycje?
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
Hmm, wydaje mi się, że takimi fajnymi prezentami z kategorii dekoracyjne są jakieś wazony, ładne zasłony czy może jakiś fajny świecznik z zestawem świeczek. Jeżeli jest miłośniczką takich rzeczy, to może pójść tym tropem :)
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Myślę, że młodej gospodyni brakuje obrusów, bieżników i serwet. Tego nigdy w domu nie ma za dużo. Tylko musiałabyś wiedzieć jakich rozmiarów ma stół czy też ławę w domu.
Kolejna rzecz jakiś dekoracyjny klosz na owoce.
 
E

elzbieta87

Guest
KarolaZ napisał:
Co myślicie o tym świeczniku?
Mnie się ten świecznik naprawdę podoba, nie jest taki jak każdy inny. Szczególnie, że możesz coś ta nim wygrawerować, to doda mu takiego osobistego charakteru. Zresztą z racji, że to kryształ, to będzie pasował do każdego pomieszczenia.

Chociaż też możesz pomyśleć nad propozycją Karolcia88, też jest dobra, pewnie twoja przyjaciółka ma raptem jeden-dwa obrusy.
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem też to naprawdę fajnie się prezentuje. Przeglądam sobie tez stronę tych kryształów3d i widzę, że możesz zamówić też z jakąś podstawką. Zobacz to sobie, mi się wydaje, że tak ładniej wygląda, szczególnie te takie czarne z tworzywa ;)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja to zawsze podpytuje co ktoś chce dostać, często kwiaty doniczkowe wybieram:)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Uważam, że najlepszym sposobem jest po prostu zapytanie świeżo upieczonych lokatorów, co jest im potrzebne. Jeżeli chodzi o dekoracje, to możesz nie trafić w ich gust lub po prostu mają już pomysł na urządzenie swoich pokoi i Twój prezent będzie jedynie leżał i się kurzył.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
polinea napisał:
Uważam, że najlepszym sposobem jest po prostu zapytanie świeżo upieczonych lokatorów, co jest im potrzebne. Jeżeli chodzi o dekoracje, to możesz nie trafić w ich gust lub po prostu mają już pomysł na urządzenie swoich pokoi i Twój prezent będzie jedynie leżał i się kurzył.
Moi sąsiedzi dostali po wprowadzeniu się do nowego domu 5 żelazek. Lepiej zapytać.
 
M

maku511

Guest
my zawsze kupujemy znajomym bony upominkowe, tylko skladamy sie w wiecej ludzi, zeby kwota byla wyzsza
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Fajnie jest dać zegar. Żeby niby odmierzał nowo rozpoczęty czas w mieszkaniu.
 
Do góry