Nie.

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
A ja sobie postanowiłam, że nie chcę tego robić w tym wieku, nie chcę kochać się z chłopakiem przynajmniej przed 20! Albo czasami idę jeszcze dalej. Przed ślubem swoim nie chcę tego robić! Jestem dopiero w liceum. Mam chłopaka. Nie wiem czy wytrwam w tym swoim postanowieniu. Ogólnie wolę mam strasznie słabą, ale chciałabym zrobić tak jak postanowiłam, choć czuję, że trudno będzie. Może to jest tylko mój głupi wymysł, heh, ale teraz w tym świecie paskudnym jaki jest chcę zrobić coś inaczej niż większość.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Podziwiam Cie i Twoją postawe.Jak to czytałam to nie chciało mi sie wierzyć ,że masz słabą wolę.Brawo i tak trzymaj.Miej szacunek dla siebie i nie pozwól zmuszać sie komukolwiek do robienia rzeczy wbrew swojej woli. :papa:
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
BRAWA dla Mroxus, chwała że są jeszcze dziewczyny szanujące tradycję i siebie!! Trzymam za ciebie kciuki, mam nadziję że wytrwasz w tym co piszesz i pociągniesz jakieś osoby do samozachowania. Takie posty napełniają mnie nową siłą do tego by stawiać czoła rzeczywistości uniżającej się. Ten wymysł nie jest ani troche głupi, to co kiedyś było naporządku dziennym nie można nazywać wymysłami. Pozdro!
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
To tylko życzyć wytrwania w takim postanowieniu!!! :)
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
I bardzo dobrze ... Z jakiś tydzień temu a nawet mniej przysżła do mnei kolżanka i powiedzial że chyba jest wciazy bo spóźnia jej sie okres. To poszłyśmy do apteki kupiłam jej test ciążowy ( nie miała sama na niego kasy) i spawdzilyśmy ... Dwie kreski były tak wyraźne że szok ( jak są dwie kreski to znaczy ze wciązy a jak jedna to nie ) tak dla sprostania dziewczyna ma zaledwie 16 lat nie ma na nic pieniędzy mieszka z mamą która jest bezrobotna w starej rozwalającej sie kamienicy która ma jeden pokój i łazienke. O dziwo ona wogle sie tym nie zmartwiła. Zaczełyśmy kombinowac załatwiłam jej tabletki zeby poronila za 200zł ( mam zanojomości) tak normalnie kosztują pare razy wiecej . Ale ona nie ma jak uzbierać tej kasy. i co najorsze ona wogle sie tym nie interesuje jej chłopak tez nie wie co ma robić. Siostra chłopaka ( 18 lat) jest w ciązy z 42 letnim facetem który ma żone i dzieci. Wiecj ak widzac cala rodzinka taka. Ona sie tym wogle nie przejmuje, a jak ja se pomyśle że to dziecko nie ma żadnej dosłownie ządnej przeszłości to aż mi go szkoda :( sama postanowłam że na wszelki wypadek zaczne współzyc z chłopaiem dopiero wtedy kiedy edzie na to czas . Ze jeśli wpadne nie będzie problemu ze mam zniszczone zycie i dziecko też
 

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
o ile mi wiadomo to to forum jest akurat o ciązy a twój post nie jest zbyt bardzo znią powiazany..mysl że powinnac wysłac go do innego forum
mimo wszytko Pozdrawiam
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
ankita2 to co miala zakladac osobny temat na to? :/ Post wydaje mi sie jak najbardziej dotyczacy tematu...

A mam takie malutkie tylko spostrzzenie ze zalozylas 6 tematow :mruga: wlasciwie wszystkie dotycza jednego wiec mozna bylo to zamiescic w jednym.....
 

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
A mnie sie wydaje poprostu że ten temat bardziej pasuje do forum "miłosć, Przyjażń itp" jest takie wieć serdecznie zapraszam do zwiedzenia!
Ten temat nie ma nic wspólnego z ciążą wiec nie powinien sie tu znaleść.
Oczywiście nikogo nie wyganiam , ale na litość boską !! tu przychodzą ludzie poczytać o ciąży. a nie o róznych postanowieniach róznych osób dotyczących ich wstrzemięzliwości!!
Jasne to fajne poststanowienie .. tym bardziej jeśli nim wytrwasz nie bedzie mowy o żadnej ciązy . wiec zastanówcie sie ...Czy aby napewno ten post jest adekwatny
Pozdrawiam :/
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
hehehe, kurde przepraszam :p Czytałam o ciąży i tak dalej, więc tak jakoś mnie naszło, żeby napisać, że bardzo bym nie chciała 'tego robić' przed 20. Co cienko widzę, no ale... No i od razu walnęłam to tutaj. Ale nie wydaje mi się, żeby to miało być na forum o 'miłości, przyjaźni itd.'

Kocurekola, tego nie rozumiem, do mnie to?
"A mam takie malutkie tylko spostrzzenie ze zalozylas 6 tematow wlasciwie wszystkie dotycza jednego wiec mozna bylo to zamiescic w jednym....."

Ale dobra, niewazne, jeśli nie tu ma być, to mój błąd.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
w dzisiejsdzym swiece gdzie pewlno mlodych dziewczyn zachodzi w ciaze nie majac perspektyw na dalsze zycie to lepiej rzeczywiscie z tym wszystkim uwazac... gratuluje Mroxus postanowienia i zycze wytrwałosci :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Kocurekola, tego nie rozumiem, do mnie to?
"A mam takie malutkie tylko spostrzzenie ze zalozylas 6 tematow wlasciwie wszystkie dotycza jednego wiec mozna bylo to zamiescic w jednym....."

Ale dobra, niewazne, jeśli nie tu ma być, to mój błąd.

Nie nie do Ciebie :) Mowilam do ankita2. :)
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
mała*czarna, thx znów ;)
Kocurekola, okej :p
kizia_mizia, a widzisz, jak wytrzymasz to uścisnę Ci dłoń :D
Karolina, heheh Własnie nie wiem czy wytrzymam. Boję się, że nie. Czasami z chłopakami różnie to bywa, wiadomo... a jeszcze z moim szaleńcem, jejku.... :p Ale bardzo bym chciała dać radę. Tfu, tfu.
 
Do góry