Nie zdałam matury, poprawka w sierpniu, a studia?

Status
Zamknięty.

Anka007

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nibylandia
Witam, w tym roku pisałam mature, nie zdałam przedmiotu obowiązkowego z historii rozszerzonej, poprawkę mam 26 sierpnia, ale chciałabym studiować... w tym roku, niestety dodatkowe rekrutacje odbywają się 10 września, tam gdzie ja chce iść i to zaoczna dodatkowa rekrutacja. Czy mam szanse dostać sie chociaż na te zaoczne? bo pewnie o dziennych mogę tylko pomarzyć...
 

Amarok

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dzienne odpadają. Kolega oblał polski i łapie się na niestacjonarne, więc spokojnie, poprawisz historię i będziesz studiować. Po pierwszym semestrze możesz przenieść się na dzienne, ale nie wiem dokładnie jak to wygląda. Podobno trzeba mieć odpowiednią średnią i zaliczyć różnicę programową.

Pozwodzenia na poprawce! (tylko nie dziękuj ;) )
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Mnie sie wydaje, że na dzienne też jest szansa. Na wielu uczelniach jeszcze we wrześniu są wolne miejsca na stacjonarnych, więc pewnie jakąś szasne na nie załapać się masz :) Życzę powodzenia!
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
na dzienn no moze ale to pewnie na mało popularne kierunki albo poprostu na gorszą uczelnię.
Swoją drogą niezazdroszczę, własnie szukam mieszkania i juz jest trudno a co dopiero we wrzesniu, ale sie nie załamuj, myśl narazie o maturze.
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
lenulka, nie wszyscy przecież koniecznie zaraz mieszkania szukają jak tylko idą na studia :) Nie ma co jeszcze dodatkowo siać propagandy. A o mieszkania w miastach akademickich zawsze jest trudno.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
jezeli chce studiowac w miescie w którym mieszka to pewnie nie bedzie szukac mieszkania.
 

allyyn

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja także nie zdalam matury.Zawalilam przedmiot obowiązkowy. Poprawkę piszę 26 sierpnia. Nie wiecie może kiedy będą wyniki?Syszalam, że tydzień lub dwa od daty egzaminu...ale ile w tym prawdy sama nie wiem ;].

Na dzienne jest szansa,drugie dobory są wlasnie po to.Przecież jedno male niepowodzenie nie może skreślić tego, że chcesz się dalej uczyć.Niestety zazwyczaj miejsca są na te mnie oblegane kierunki,ale myślę, że warto iść. Ja postanowilam napisać maturę jeszcze raz za rok i wtedy startować na takie studia jakie chce iść.

Pozdrawiam!
 

barbari1989

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja także nie zdalam matury.Zawalilam przedmiot obowiązkowy. Poprawkę piszę 26 sierpnia. Nie wiecie może kiedy będą wyniki?Syszalam, że tydzień lub dwa od daty egzaminu...ale ile w tym prawdy sama nie wiem ;].

Na dzienne jest szansa,drugie dobory są wlasnie po to.Przecież jedno male niepowodzenie nie może skreślić tego, że chcesz się dalej uczyć.Niestety zazwyczaj miejsca są na te mnie oblegane kierunki,ale myślę, że warto iść. Ja postanowilam napisać maturę jeszcze raz za rok i wtedy startować na takie studia jakie chce iść.

Pozdrawiam!
ja również oblałam, ale biologię podstawową, jestem załamana! Angielski rozszerzony zdany nieźle....pisemy 71%, ustny 19/20. polski 67%.... a biologia podstawowa 28%... Poprawka już tuż tuż... został miesiąc. Wyniki są 22 września... I co mi z tego? najpóźniej do 19września jest rekrutacja na każde studia. Czysty bezsens, nic tylko się załamać, moje marzenia o studiowaniu Anglistyki choćby zaocznie usą teraz nierealne. Na szczęście można złożyć papiery na studium bez matury.... ehh....
 

anna89wawa

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej
rowniez nie zdalam matury z historii rozszerzonej.
dlaczego wyniki sa dopiero 22 wrzesnia?!! co to za sprawiedliwość:(((((((((((((((((
a czy mam szanse na prywatne dzienne?
pomocy:(((
 

lukaszenko88

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Możesz dostać się także na dzienne. Np w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu są jeszcze wolne miejsca (co ciekawsze także na przyszłościowych, kierunkach inżynierskich) dodatkowo jest rabat na czesne (-30%) http://www.wskiz.edu/index.php?option=com_content&task=view&id=3079
łatwiej jest studiować dziennie niż zaocznie;) Pozdrawiam, powodzenia
 

jovvinka

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Anka007 napisał:
Witam, w tym roku pisałam mature, nie zdałam przedmiotu obowiązkowego z historii rozszerzonej, poprawkę mam 26 sierpnia, ale chciałabym studiować... w tym roku, niestety dodatkowe rekrutacje odbywają się 10 września, tam gdzie ja chce iść i to zaoczna dodatkowa rekrutacja. Czy mam szanse dostać sie chociaż na te zaoczne? bo pewnie o dziennych mogę tylko pomarzyć...
Moja siostra miała podobną sytuację, ale dała radę - poszła na Społeczną Akademię Nauk w Warszawie, czyli właściwie tam, gdzie chciała iść studiować, od października zacznie studia na Dziennikarstwie i komunikacji społecznej. Podobno są tam jeszcze wolne miejsca w tej SAN, a to całkiem dobra uczelnia, w rankingach dość wysoko stoi - zorientuj się, jak chcesz studiować w Warszawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry