nie zbyt rozmowny

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
otoz mam maly problem z samym soba
bo niby juz swoj wstyd wsadzilem sobie gleboko gdzies jakis czas temu, lecz kiedy rozmawiam z nia to nigdy nie potrafie gadac o czyms pomimo, ze utrzymuja z nia kontakt od ponad 2 miesiecy :mruga: , ostatnio sama mi powiedziala na gg, ze mnie nie zaprosila "gdzies" :) i myslala ze nie bede chcial bo nie bylem zbyt rozmowny jak ostatnio ona byla u mnie i ponownie doszedlem do tego wniosku aby zerwac z nia kontakt mimo, ze mi na niej zalezy, tylko po co utrzymywac taki kontakt skoro ja z nia ledwo co moge pogadac na jaki kolwiek temat, moze raz albo 2 na gg sie z nia fajnie gadalo a tak pozatym to ...
Teraz taka moja mala prosba, czy znalazla by sie jakas mala rada aby utrzymac nasz kontakt, bo wiem, ze pomiedzy nami "cos" jest od kad tylko pamietam ale jak narazie to ja sie z nia nie potrafie zaprzyjaznic, a jak narazie to wszysko zmierza w kierunku aby ponownie to zerwac :( :bag:
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Jak mozesz nie rozmawiac. brak wam tematow, wstydzisz sie czy co? Bez powodu nie mozna.
Moze ogranicz rozmowy na gg ;). i przez sms. Nie traktuj jej jako kogos super, tylko narazie jako kolezanke, zwykla dzewczyna. Bedzie Ci sie inaczej rozmawialo :D
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
ale to zagmatwane oh
przeczytaj sam jeszzce raz zalozony tu temat i sprawdz czy go rozumiesz :p

jesli nie masz o czym gadac z laska to po co z nia jestes.. ? wiesz przy kims przy kim nam na prawde zalezy ma sie o czym gadac.. ;)
i ogolnie taki zwiazek to raczej musi byc nudny..
a moze pora pokonac swoj starch stanac przed lustrem i przez pol godziny dziennie powtarzac sobie `dam rade bede bardziej odwazny, bardziej otwarty,mniej skrepowany`.. ? ej to działa ;)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
jeśli nie chcesz, by skończyło się to zerwaniem to weź się w garść i do boju! :p
piszesz, że zastanawiasz się nad rozstaniem, ale ci na niej zależy. jeśli ona coś dla ciebie znaczy, to spróbuj przełamać swoją nieśmiałość i rób wszystko, by ona sama nie pomyślała o rozstaniu... jeśli z nią nie rozmawiasz, to być może wkrótce nie będzie chciała tego ciągnąć. nie musisz jej zalewać niezwykłymi konwersacjami, ale normalna rozmowa nawet na błahy temat jest koniecznością... ludzie ze sobą rozmawiają, to jedna z ważniejszych rzeczy w związku. pomyśl...
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
male sprostowanie, gdzie ja tu u licha napisalem, ze ja z nia jestem o_O, ja pisalem, ze chce zerwac kontakt nie zwiazek, pozatym juz wiele razy o tym pisalem na forum
wlasnie w tym sek, ze nawet w taki "podstawowy" sposob nie moge moge z nia utrzymac kontaktu, no nie wiem, poprostu tylko z NIA nie potrafie jakos rozmawiac
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
olej ją, co za problem zerwać kontakt? po prostu przestajesz z nią gadać i pisać...
jeśli nie macie o czym rozmawiać, to nie rób tego na siłę, bo nic z tego na dłuższą metę nie wyjdzie.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Nieśmialość nieśmiałością, ale przecież dziwi mnie, że skoro nie macie o czym rozmawiać to utrzymujecie kontakt, no z deka dziwne... po co męczyć siebie i innych? ;)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
ja też jestem mało rozmowna.
i co.
na forum mi przechodzi, to jakoś sobie radzę :lol:

no właśnie... po co męczyć.
Nie wiem.
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Drogi Autorze

Meczysz sam siebie. Odstaw to gg w spokoju bo sie przez nie odmóżdzasz i ograniczasz.
Dzialaj wiecej w realu, zycie jest tylko jedno, wiec wykorzystaj je - nawet popelniajac bledy, z ktorych bedziesz wyciagal odpowiednie wnioski.
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
myśle że jak dwoje ludzi łączy cos wyjątkowego to nie brak im tematów do rozmowy poprostu jakoś samo się toczy zobaczysz kiedyś napewno kogoś takiego znajdziesz trzeba wierzyć ;)
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
jeszcze jedno
czy to cos oznacza jesli ona mi na gg pisze do mnie "kochany" i wysyla <buziak> ale to tylko czasem... ??
czy to normalne u dziewczyn ...
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Skąd ja to znam. Mam dokładnie to samo. Po prostu moze to byc blokada, albo brak wspólnych tematów (u mnie najczęściej to drugie). Może to też być wstyd, że palnie się cos głupiego. Niestety jak dla mnie miłość jest ślepa (zawsze zakochiwałem się w dziewczynach, które kompletnie do mnie nie pasowały). A przebywanie na gadaczu czy SMSowanie nie ma tu nic do rzeczy, gdyż jedno i drugie wykorzystywane jest przeze mnie tylko i wyłącznie w razie konieczności (ludzie mi się nawet dziwia, czemu tak rzadko dzwonię przez telefon).

Jako kompletnie niedoświadczona osoba, jeśli idzie o związki damsko-męskie nie bedę ci dawał rad. Chociaz ta, bys traktował ja jak kolezankę wydaje się najlepsza. Tyle, ze w przypadku zauroczenia/zakochania łatwo powiedziec a trudno zrobić.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
:cenzura: są głupie, tylko im się gadać chce.
Mam 23 lata i dopiero teraz zauważyłem, jak trudnop jest czasem znaleźć z kimś temat do rozmowy.
Poza tym to ni musicie tylko gadać.
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
tak, podejrzewam, że chciala ci za cos podziekowac... nie rob sobie nadziei mruga.gif
hmmmm
tego to ja tez do konca nie wiem bo ona kilka razy to bezokazyjnie zrobila

bo ona kilka razy tego buziaka na porzegnania posylala a to z tym kochany to nie w tym sesie ze mowila ze jestem taki tylko poprostu zamiast imienia

wsumie sam teraz nie wiem co moge o niej myslec
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Barton rozwiń swoją wypowiedź... umiesz tak pisać by cię cenzura nie chwyciła?
czytaj - kulturalnie?
i kto jest głupi wg ciebie?
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
po pierwsze wzioc na luz

ona wyczuwa twoja STUCZNOSC

jak ci choc troche zalezy na tej znajomosci to po co zakonczac???

proboj przed nia se porabic z tgym problem albo powiedz jej o tym i zeby ci pomogla doceni to ze starasz sie o porade a jak cie wysmieje to ja olej nie byla tego warta
 
Do góry