Nie Zaszkodzi Spróbować, Nie ?

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
hehehe

Tak czekalem aż zapytasz ... No więc.. Dziękuję że odmieniłaś moje życie, O najpiękniejsza z Syren :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
No problem ;]
I tak nie miałam co robic... heh

żartuje kochanie :*
Przecież wiesz... jesteś dla mnie wszystkim : )
 
P

paulincia=)

Guest
no ja jestem prawie jak z okolicy:pP niedalek mam do Ciebie;]
Bytom-chorzow;) jak chcesz sie ze mna 'skupmlowac' to sie odezwij :p najlepiej prv wiadomosc bo ja zadko zagladam na tematy z moimi odp;D
pzdr;]
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
tak... wszystkiego najlepszego...

nie, ja nie mam ochoty płakać... skąd... ze mną jak zawsze- genialnie, wybornie, wyśmienicie...
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
powodzenia na wspolnej drodze zycia i niech was nawet tory nie rozdziela... :p zebyscie zawsze po jednej stronie szli. zdrowia i takie rozne


niechaj gwiazdka pomyslnosci nigdy nieee zagasnie.. a kto z nami nie wypije tego moj glan trzasnie xD

teTe pani Martyno sie nie smucimy sie juz :D nie smucimy :p
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Gratuluję. :)
Jak to miejsce może zmieniać los ludzi...

Takie malutkie pytanie. Jak się spotkaliście? Przecież mieliście wtedy 15 lat, a odległość dosyć duża?
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jeśli to naprawdę interesujące, to pomogli moi wspaniali rodzice, zwłaszcza mama, gdyż to w sumie ona wpadła na pomysł że możemy jechać nad morze całą rodziną autem w łikend majowy. W sumie tego roku, 2006 w styczniu myślałem że pojadę w lipcu, w lutym że w czerwcu, w marcu że w maju i w końcu pojechałem pod koniec kwietnia ; ). No i spotkaliśmy się romantycznie na molo w Ustce, tylko ja, Ona i jej przyjaciółka Dominika. Potem już jeździłem sam - autokarami ok. 11-12 godzin za 5 dych w jedną stronę, po Jej przeprowadzce spod Słupska do Malborka pociągami ok. 8 godzin za nieco ponad 3 dychy. Więc dla zakochanego nic trudnego . . .
 

ad1000

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja tesz jestem troche samotny wieć polecam to co poniżej
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jeśli to będzie kogoś interesowało, to pochwalę się, że w kwietniu za pół roku ślub :p
Ludzie narzekają, że to szybko, ale jednak temat powstał w sierpniu 2005 roku, więc grubo ponad 5 lat temu : )

Wytrwałością można wiele przetrzymać i wiele osiągnąć.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jeśli to będzie kogoś interesowało, to pochwalę się, że w kwietniu za pół roku ślub :p
Ludzie narzekają, że to szybko, ale jednak temat powstał w sierpniu 2005 roku, więc grubo ponad 5 lat temu : )

Wytrwałością można wiele przetrzymać i wiele osiągnąć.

czytalam od poczatku do konca, piekna historia :)
 

hanna95

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
gratuluje... wasza historia obala mit, że w internecie nie można znaleźć prawdziwej miłości
jak dobrze że doczytałam do końca
 
Do góry